;
سبک زندگیمهارت های زندگی

روانشناسی شخصیت: تصویری را انتخاب کنید که بیشتر از همه شما را می ترساند و تفسیر آن را بخوانید

روانشناسی شخصیت: تصویری را انتخاب کنید که بیشتر از همه شما را می ترساند و تفسیر آن را بخوانید. از بین 5 تصویر امروز یک تصویر را انتخاب کنید و دریابید که ترس ناخودآگاه شما چه می گوید.

در هر فرد اضطراب وجود دارد: برخی از از دست دادن عزیزان و تنهایی می ترسند، برخی دیگر نگران اندیشه های مربوط به آینده هستند و کسی حتی از زندگی کردن می ترسد. اما مهم نیست که چه شکلی از ترس دارید، مهمترین چیز این است که علل آن را بفهمید و با آن دوست شوید. اگر می خواهید بدانید چگونه این کار را انجام دهید، سبک زندگی امروز را از دست ندهید.
نگرانی های ما جعبه بدبختی پاندورا نیس، بلکه فرصتی است برای شناخت بهتر از خودمان و باز کردن منبع جدیدی برای ایجاد انگیزه. بنابراین، ما  تصمیم گرفتیم که در سبک زندگی امروز با این تست به روانشناسی تحلیلی بپردازیم.

از بین 5 تصویر زیر یکی را انتخاب کنید و تفسیر آن را در پایین صفحه بخوانید:

تصویر اول

روانشناسی شخصیت1

تصویر دوم

روانشناسی شخصیت2

تصویر سوم

روانشناسی شخصیت3

تصویر چهارم

روانشناسی شخصیت4

تصویر پنجم

روانشناسی شخصیت5

انتخاب شما به چه معنی است؟

روانشناسی شخصیت عکس اول:

اگر تصویر اول باعث نگرانی شود ، این نشانگر ترس از محكومیت است. شاید یکی از متداول ترین سؤالات شما این باشد: “مردم چه خواهند اندیشید؟” آرزوی رضایت دیگران و عادت تمرکز روی انتقاد ، انرژی زیادی را به خود اختصاص می دهد و باعث خستگی مداوم می شود. مطالعات نشان می دهد که افراد ۴ برابر بیشتر کلمات منفی را به یاد می آورند تا کلمات ستایش آمیز را! و برای زنده ماندن یک واقعه منفی ، مغز ما باید ۵ مورد مثبت را تجربه کند. به یاد داشته باشید که هیچ کس نمی تواند با همه کاملاً همدردی کند ، بنابراین نباید انرژی خود را روی یک هدف دست نیافتنی هدر دهید.

روانشناسی شخصیت عکس دوم:

اگر تصویر دوم زنگ خطر را برای شما ایجاد کرد ، احتمالاً نگران وضعیت احساسی خود هستید و از از دست دادن کنترل ذهن خود می ترسید. به نظر می رسد در زندگی شما فشارهای روحی و روانی مختلفی وجود دارد ، بنابراین توصیه می شود که استراحت کنید و تعطیلات بگیرید ، اضطراب خود را با انجام کارهای خلاقانه کاهش دهید و از فعالیت های معمولی و تکراری دور شوید.

روانشناسی شخصیت عکس سوم:

سایه سیاه و سفید در راهرو؟ این نشانگر ترس از عدم موفقیت است. شما از تحولات پیش بینی نشده می ترسید که ممکن است شما را غافلگیر کنند. شما احتمالاً از وضعیت فعلی خودراضی نیستید ، اما احساس می کنید که نمی توانید به نوعی بر اوضاع تأثیر بگذارید. به یاد داشته باشید که شکست خوردن یک واقعه است نه یک شخص. اجازه ندهید این شکست بر کل آینده شما تأثیر بگذارد. تاریخ افراد موفق را نمی شناسد که مسیرشان بدون مانع پیش رفته باشد.

روانشناسی شخصیت عکس چهارم:

تصویر چهارم نمادی از ترس بسیار موذی است که چهره های بسیاری دارد. ترس از دست دادن و ترس تنهایی. همه می خواهند خوشحال شوند و این احساس نیاز را دارند. فقط بسیاری از افراد مفهوم “تنهایی” را نادرست تفسیر می کنند و معتقدند که این شرایط ناشی از عدم وجود عزیز در این نزدیکی است. اما شما هم در روابط و هم در یک حلقه بزرگ خانوادگی می توانید تنها باشید ، زیرا این احساس مربوط به تعداد افرادی نیست که با ما هستند بلکه درباره آن وضعیتی است که ما خودمان علاقه ای به آن نداریم. تلاش خود را برای جذب افراد متوقف کنید و بیشتر به خود توجه کنید: احساسات ، خواسته ها و اهداف خود را مورد توجه قرار دهید.

روانشناسی شخصیت عکس پنجم:

اگر از آخرین تصویر نگران هستید ، این نشانگر ترس از آینده است. احساس اضطراب در اثر عادت و دلبستگی ایجاد می شود. شما می فهمید که اگر چیزی خوب پیش نرود ، باید دنیای خود را دوباره بسازید. طبیعی است که از آنچه که ما نمی دانیم بترسیم ، اما اگر این احساس مانع از برنامه ریزی شما شود و به معنای واقعی کلمه فکر می کنید که “همه چیز قابل ویرایش است” ، از طرف دیگر به آن نگاه کنید: حتی اگر اشتباه کنید ، همه چیز با گذشت زمان می گذرد ، و اگر چیزی درست کار نکند ، حداقل خاطرات خوب در کنار شما خواهند ماند. مهم نیست که زندگی چگونه پیشرفت می کند ، خود را به یاد سخن حکیمانه ای که بر روی حلقه پادشاه سلیمان نوشته شده است بیاندازید: “همه چیز می گذرد”. پس این هم می گذرد و همیشه می گذرد.

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

33 دیدگاه

  1. قرار نیست واقعا بترسی خودتو تو اون شرایط بزار ببین کدوم برات ناخوشایند تره یا همچین چیزی ✅️

 1. دوستان لازم نیست ادای شجاعارو دربیارید اگہ واقعا تو واقعیت این اتفاق بیفتہ خود شماھا اولین کسایی ھستین کہ از ترس سکتہ میکنین منظورشون اینکہ بہ کدوم عکس وقتی نگا میکنن یہ حس دلھرہ و اضطراب بھتون دست میدہ ھر چند اندک لطفا رو خواندن مطالب بیشتر دقت کنید وھر پیامی رو نفرستین کہ مثلا من کوہ یخم

 2. واقعا درست بود هم برای خودم هم برای اطرافیانم واقعا درست بود دمتون گرم واقعا پشمام ریخت👍🏻

 3. اینایی که کامنت گذاشتن از هیچکدوم نترسیدیم باید شرایط رو واقعی تصور کنید یعنی ببینید اگر در واقعیت این تصاویر رو ببینید از کدوم بیشتر از همه میترسید
  همینا اگر در واقعیت ببینید شما همون اول سکته رو زدید

 4. چرا نترسیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  😅😅😅😅😅👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍👍👍👍👍👍👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏽👍🏽👍🏽👍🏽👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿

 5. منم از هیچ کدوم نترسیدم این یعنی وقتی تو اون موقعیت هم باشیم نمی ترسیم و اول فکر می‌کنیم اصلاً واقعی هست یا نه بعد اگه واقعی بود به فکر راه حل میگردیم این فرق ما هایی که میگیم نمی‌ترسیم با شماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

دکمه بازگشت به بالا