;
سبک زندگیمهارت های زندگی

هنرمند ژاپنی با این مجسمه های عجیب جهان را تکان داده است+ عکس ها را حتما ببینید

هنرمند ژاپنی توانایی فوق العاده ای در برانگیختن احساسات و به چالش کشیدن درک ما از زیبایی دارد. مجسمه‌های چوبی هنرمند ژاپنی ناگاتو ایوازاکی کاملاً این مفهوم را تجسم می‌دهند. مجموعه مجسمه های مسحورکننده این هنرمند ترکیبی جذاب از عناصر نگران کننده و الهام بخش را به نمایش می گذارد.

مجسمه‌هایی که شبیه به چهره‌های بلند و بدون ویژگی‌های صورت هستند، شباهت عجیبی به فرم‌های انسانی دارند. با این حال، چیزی که آنها را متمایز می کند، توانایی قابل توجه هنرمند در انتقال پیچیدگی های ماهیچه ها و اندام ها از طریق چوب پیچ خورده است که به این مجسمه ها ظاهری ماورایی می بخشد.

ایوازاکی از طریق صنعتگری استادانه و بینش هنری خود، قطعات معمولی چوب را به مجسمه های بسیار زیبایی تبدیل کرد که بینندگان را در سراسر جهان مجذوب خود می کند. در این مقاله، ده مورد از برجسته ترین و قابل تامل ترین خلاقیت های او را بررسی خواهیم کرد.

شاید بپسندید: گیاهی که می‌تواند عرق زیر بغل را از بین ببرد+ نحوه استفاده

هنرمند ژاپنی1

هنرمند ژاپنی2

هنرمند ژاپنی3

هنرمند ژاپنی4

هنرمند ژاپنی5

هنرمند ژاپنی6

هنرمند ژاپنی7

هنرمند ژاپنی8

هنرمند ژاپنی9

هنرمند ژاپنی10

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا