;
سبک زندگیمهارت های زندگی

برای کسب ثروت و روزی فراوان این سوره کوتاه را بخوانید!

کسب ثروت و روزی: سوره فاتحه یا حمد نخستین سوره قرآن، ملقب به ام‌الکتاب است که در نمازهای واجب و مستحب خوانده می‌شود. این سوره مکی دارای فضیلت های بی شماری است و سوره حمد برای شفای مریض، سوره حمد برای پیدا شدن گمشده، سوره حمد برای حاجت، سوره حمد برای محبت، سوره حمد برای بازگشت معشوق، سوره حمد برای حفظ آبرو و…خوانده می شود اما یکی از مهم ترین معجزات سوره حمد برای افزایش رزق و روزی و ثروت زیاد است، اگر این روزها گره های مالی فراوانی در زندگی دارید و خواهان افزایش رزق و روزی و افزایش درآمد در کسب و کارتان هستید، از معجزه حاجت روایی فوری با سوره حمد غافل نشوید و این سوره را اینگونه که در این مطلب موفقیت آورده ایم، تلاوت نمایید. با بخش سبک زندگی مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: پیشنهاد قرآن برای پولدار شدن و افزایش رزق و روزی

سوره حمد بهترین دعا برای کسب ثروت و روزی

از امام علی (ع) نقل شده است:

چنانچه رزق و روزی و ثروت زیادی می خواهی و دوست داری از هر بنده و آزادی بی نیاز باشی و به زودی به آرزوهایت برسی و از غل و غش و حیله در امان باشی؛ پس سوره حمد را بخوان که اسرار عجیبی در آن نهفته است. برای رسیدن به آرزوها و حاجت هایت، این سوره را در پنج نوبت (صبح، ظهر، عصر، مغرب و عشا) 100 مرتبه تلاوت کن.

کسب ثروت و روزی 1

کسب ثروت و روزی، پس ٱنچه که از عزت و مقام و حرمت می خواهی، به ٱن می رسی، و ٱن عزّتی که هیچ وقت تغییر و با حادثه های زمان کاستی پیدا نمی کند و نیز توفیق و خوشحالی مداوم به تو می رسد و از همه شرها و ناراحتی ها و ضررها در امانی.

کسب ثروت و روزی، هیچ وقت تو را گرسنگی و برهنگی و جدایی یار نمی رسد، و هیچ کس به تو برای امر و نهی مسلط نمی شود، و در حفظ الهی هستی و به ٱرزوهایت در زندگی می رسی.پس اگر این ختم را همیشه ادامه دادی، شخصی به عنایت الهی به سوی تو می ٱید و تو را از دیگران بی نیاز می کند. (قرآن درمانی روحی و جسمی، ص 66 به نقل از شمس المعارف الکبری)

نماز عجیب حاجت روایی فوری با سوره حمد

اگر کسی به نیت قضای حاجت دو رکعت نماز بخواند و در هر رکعت 19 مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم بگوید و بعد از ان سوره حمد را تلاوت نماید و بعد از تمام شدن نماز 786 مرتبه آیه بسم الله الرحمن الرحیم را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده خواهد شد. انشاءالله. (قرآن درمانی روحی و جسمی 67به نقل از شمس المعارف الکبری)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 4 =

دکمه بازگشت به بالا