;
اخبار روزتازه ها

راهکار سوئدی ها برای فرار از تنهایی

به گزارش آخرین خبر همزمان با سردتر شدن هوا و آغاز شب‌های طولانی در سوئد، مقامات شهر «لولئو» در این کشور می‌گویند برای مقابله با «تنهایی» افراد و «انزوای اجتماعی» کارزاری را آغاز کرده و مردم را تشویق می‌کنند در خیابان به یکدیگر سلام کنند.

به گزارش گاردین، هدف از این کارزار افزایش تعاملات اجتماعی میان مردم است. در حال حاضر تبلیغات مرتبط با آن در اتوبوس‌ها اجرا شده و کارگاه‌های آموزشی مرتبط با آن نیز در مدارس تشکیل می‌شود.

ببینید: توصیه های اسکولز به آنتونی برای بستن دهان منتقدان

راهکار سوئدی ها برای فرار از تنهایی

تحقیقات نشان داده حدود ۴۵ درصد افراد ۱۶ تا ۲۹ ساله ساکن شهر لولئو، مشکلاتی را تجربه می‌کنند که به خاطر تنهایی آن‌هاست. این آمار در میان افراد ۸۵ ساله و بالاتر، برای مردان ۳۹ درصد و برای زنان ۲۶ درصد است.

مایکل داهلن، تحلیلگر سوئدی می‌گوید که اگرچه تنهایی به ویژه در میان جوانان یک مشکل جهانی است، اما احتمالا در سوئد به دلیل زمستان‌های تاریک و طولانی گسترده‌تر باشد.

گفتنی است، عدم تمایل به تعاملات اجتماعی در سوئد تقریبا رایج است. در زمان همه‌گیری ویروس کرونا، مفسران به شوخی می‌گفتند فاصله‌گذاری اجتماعی برای بسیاری از سوئدی‌ها امر جدیدی نیست، زیرا این قانون نانوشته مدت‌هاست در تمام جنبه‌های زندگی روزمره آن‌ها اعمال می‌شود و از سوپرمارکت‌ها گرفته تا ایستگاه‌های اتوبوس دیده می‌شود.

برایتان جالب خواهد بود

پس از 7 روز زنده به گور شدن یوتیوبر معروف، وی با چشمانی اشکبار از تابوت بیرون آمد

بارداری اجباری در روسیه و سرنوشت شوم زنان زندانی+عکس

بوئینگ ۷۸۷ برای اولین بار با موفقیت بر روی باند یخی قطب جنوب فرود آمد

راههای جلوگیری از سرقت طلا در منزل را یاد بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا