;
تازه ها

شلیک اشتباهی پدربزرگ به نوه خود در مراسم عروسی باعث مجروح شدن وی شد!

شلیک اشتباهی پدربزرگ به نوه: مایکل گاردنر، 62 ساله از اودسای تگزاس میزبان یک مراسم عروسی بود، لحظاتی قبل از مراسم سعی داشت توجه مهمانان را به خود جلب کند که هفت تیر پیتا مدل 1860 خود را به زمین انداخت و ناخواسته باعث تخلیه و برخورد آن شد و گلوله به شانه نوه 12 ساله اش برخورد کرد.

جزئیات این حادثه طی یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط معاون رئیس کلانتری شهرستان لنکستر، بن هوچین برگزار شد، فاش شد. مراسم عروسی از قبل عقب افتاده بود و باعث شد که گاردنر تصمیم ناگوار خود را برای استفاده از یک دور خالی برای جلب توجه همگان بگیرد، زیرا حلقه های ازدواج فراموش شده بودند و مهمانان در سرتاسر محل برگزاری پراکنده شده بودند.

معاون رئیس بن هوچین بیشتر توضیح داد که دور خالی حاوی پودر سیاهی بود که به هم چسبیده بود. هنگامی که گاردنر تلاش کرد هفت تیر را خنثی کند، تمرکزش را از دست داد و در نتیجه ترشحات ناخواسته و آسیب به شانه چپ نوه‌اش رخ داد. اعتقاد بر این است که پودر سیاه انباشته شده در ایجاد آسیب نقش داشته است.

شلیک اشتباهی پدربزرگ به نوه 1

خوشبختانه جراحات پسر نوجوان تهدیدی برای زندگی او نبود، اما او نیاز به درمان در بیمارستان داشت. با توجه به اقدامات بی پروای گاردنر و آسیب های وارده به نوه اش، او اکنون با اتهامات کودک آزاری روبرو است. او روز دوشنبه خود را به پلیس معرفی کرد.

در حالی که مقامات معتقد نیستند که گاردنر قصد آسیب رساندن به نوه خود را داشته است، معاون رئیس پلیس بن هوچین بر عدم قضاوت در اقدامات وی تأکید کرد و گفت: “این حرکت خیلی هوشمندانه نبود.” وی همچنین تاکید کرد که زدن اسلحه خالی و شلیک آن در میان جمعیت نوعی بی توجهی آشکار است.

این حادثه تاسف بار یادآور اهمیت اولویت دادن به ایمنی و رفتار مسئولانه، به ویژه هنگام استفاده از سلاح گرم، و پیامدهای بالقوه ای است که می تواند از اقدامات عجولانه و بدون فکر ناشی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + دو =

دکمه بازگشت به بالا