;
اخبار روزتازه ها

عجیب ترین مرد معتاد ایرانی که پزشکان را شوکه کرد!

عجیب ترین مرد معتاد ایرانی: مرد معتاد که به خاطر مشکلات روانی اقدام به بلعیدن اجسام فلزی می‌کرد تحت عمل جراحی قرار گرفت و هشت قطعه فلزی از جمله دسته قاشق از معده‌اش خارج شد. با تازه های مجله گفتنی همراه باشید.

به گزارش عصر ایران، سرهنگ دکتر توحید تیمورنژاد، جراح عمومی بیمارستان حضرت ابوالفضل فراجا با اشاره به جزئیات این عمل جراحی گفت:‌ این یک عمل جراحی نادر برای استخراج اجسام فلزی سخت از معده یک بیمار ۳۴ ساله بود که در بیمارستان حضرت ابوالفضل فراجا در کرمانشاه انجام شد. بیمار، مردی ۳۴ ساله با علائم شدید درد در ناحیه شکم به بیمارستان مراجعه کرد.

این هم جالبه: پس از داستان فیلم ارباب حلقه ها و فرودو، عصر چهارم سرزمین میانه چگونه شد؟

عجیب ترین مرد معتاد ایرانی 1
پس از انجام معاینات و اقدامات تشخیصی مشخص شد منشأ درد، وجود اجسام فلزی سخت در معده بیمار است. بلافاصله بیمار به منظور استخراج این اجسام سخت به اتاق عمل انتقال پیدا کرد و طی جراحی ۴۰ دقیقه‌ای، هشت قطعه جسم فلزی سخت شامل چهار دسته قاشق و چهار قطعه مفتول فلزی از معده بیمار خارج شد.
تیمورنژاد ادامه داد:‌ بیمار از حدود یک ماه پیش اقدام به بلعیدن این اجسام سخت کرده و این اجسام سبب ایجاد زخم و خونریزی در ناحیه معده و ابتدای دوازدهه بیمار شده بود.
وی درباره چرایی انجام این اقدام از سوی بیمار نیز گفـت: بیمار دارای سابقه اعتیاد بوده و دلیل این اقدام نیز اختلال روانی ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه بوده است.
به گفته این پزشک، درحال حاضر حال عمومی بیمار رضایت‌بخش است و پیگیری‌های درمانی و ارزیابی‌های روانشناختی از وی تا بهبودی کامل ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هشت =

دکمه بازگشت به بالا