;
تازه هاعلم و فناوری

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی: جنیفر آنیستون کراش مردان ایرانی را ببینید

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی: هوش مصنوعی بازهم به‌سراغ یک تصویرسازی حرفه‌ای جدید رفته و این‌بار چهره کودکی سلبریتی‌ها را به‌نحوی بسیار دلربا ترسیم کرده است.

هوش مصنوعی مولد در چندمدت اخیر بسیار فعال بوده و خروجی‌های کارش آنقدر جالب بوده که هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند. این مدل هوش مصنوعی توانایی خارق‌العاده‌ای در تصویرسازی دارد و می‌تواند هرچیزی را آنطور که دلش بخواهد ترسیم کند. حال در جدیدترین تصویرسازی بوسیله هوش مصنوعی مولد، چهره کودکی سلبریتی‌ها نظیر ویل اسمیت، جانی دپ و غیره رسم شده است که می‌توانید در ادامه آنها را ببینید.

همچنین ببینید: پیرمرد بانمک ژاپنی دل همه را برد

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی:

همه ستاره‌ها زندگی حرفه‌ای خود را از کودکی آغاز نکردند، اما حالا هوش مصنوعی مولد به ما اجازه داده است تا ببینیم اگر این چهره‌ها از همان کودکی در معرض توجه قرار می‌گرفتند، چه تصاویری از آن‌ها به‌دست می‌آمد.

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی1

چندی پیش تصویری از کودکی ایلان ماسک (تصویر بالا) با هوش مصنوعی تولید و به‌سرعت در سطح اینترنت دست‌به‌دست شد. حالا رسانه دیلی‌میل سعی کرده است چهره چند فرد سرشناس دیگر را با کمک ابزار هوش مصنوعی Midjourney بازسازی کند.

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی2

چهره‌ای که توسط هوش مصنوعی از کودکی «اد شیرن»، خواننده 32 ساله بریتانیایی، ساخته شده است. در این تصویر چشمان آبی و موهای سرخ او به‌درستی حفظ شده‌اند و ترکیب اجزای صورت نیز تقریباً به همان اندازه معصومانه به‌نظر می‌رسد.

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی3

«ووپی گلدبرگ» را نشان می‌دهد که درست مثل ایلان ماسک در کودکی هم با همان مدل مو ظاهر شده است و حتی عینکی شبیه به عینک فعلی خود در 67 سالگی دارد

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی4

کودکی «جانی دپ» است که همچنان می‌توان سبک پوشاک خاص و ستاره‌وار او را در آن دید. دپ کودک البته در این تصویر موی بلندی ندارد و موهای او شبیه حال‌حاضر این بازیگر سرشناس به‌نظر نمی‌رسد.

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی5

کودکی «جنیفر انیستون»، بازیگر مشهور سریال فرندز را نشان می‌دهد که با همان چشم‌های زیبا بازسازی شده است. البته معصومیت خاصی هم در این تصویر دیده می‌شود که یادآور دوران جوانی این بازیگر هالیوود است.

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی6

کودکی «توپاک شکور»، رپر معروف را می‌بینیم که با مدل موی خاص و گوشواره‌های خود قابل‌توجه است. البته این تصویر احتمالاً توپاکی را نشان می‌دهد که اگر در قرن 21 به‌دنیا می‌آمد، چنین شمایلی پیدا می‌کرد.

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی7

کودکی «لیدی گاگا»، بازیگر و خواننده مشهور است که همچنان همان حالت پوکر فیس خود را حفظ کرده. البته چشمان لیدی گاگای کوچک آبی‌رنگ است، درحالی‌که این بازیگر 37 ساله در واقعیت چشمان فندقی دارد.

کودکی سلبریتی ها با هوش مصنوعی8

در انتها تصویر کودکی «ویل اسمیت» را می‌بینیم که بی‌شباهت به فرزندان خود او و «جیدا پیکنت» نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا