;
فرهنگ و هنرهنرمندان

بازیگران خردسال بچه های آسمان چه شکلی شده اند+ بزرگسالی و سرنوشت تلخ

بازیگران خردسال بچه های آسمان: میرفرخ هاشمیان متولد ۱۰ آذر ۱۳۶۵ در تهران، شهرت او در ۹ سالگی با فیلم بچه های آسمان شروع شد. از معدود بازیگرانی است که می توانست آینده درخشانی داشته باشد او زمانی آنقدر مشهور شد که عکسش وارد کتب درسی هم شد، اما حالا نقاش ساختمان است.

بعد از بچه های آسمان نیز در فیلم کوتاهی به اسم کیف بازی کرد، ولی دیگر متاسفانه پیشنهادی دریافت نکرد. در فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی و عکس بازیگران خردسال بچه های آسمان بعد از گذشت بعد 27 سال را در ادامه می بینید. با مجله گفتنی همراه باشید.

بیشتر بخوانید: آوا جوهرچی دختر حسن جوهرچی مدل شد+ تصاویر و بیوگرافی

بازیگران خردسال بچه های آسمان 6

از میان ۶ هزار دانش آموز انتخاب شدم

بازیگران خردسال بچه های آسمان، میرفرخ هاشمیان درباره نحوه انتخابش می گوید: مجید مجیدی برای فیلمش از ۶ هزار دانش آموز تست گرفته بود و کلاس ما، آخرین کلاسی بود که برای انتخاب بازیگر آمد و من چون آن روز دفتر نقاشی ام را نبرده بودم ، معلم من را دعوا کرد و داشتم گریه می کردم.

آقای مجیدی وارد کلاس شد و به من گفت سرت را بالا بیار و به دوربین نگاه کن و همین که با گریه سرم را بالا آوردم ، آقای مجیدی گفت خودش است ، من فکر می کردم بازرس هستند و به خاطر نبردن دفتر نقاشی نمره انضباطم را می خواهند کم کنند. خلاصه به اتفاق آن ها به کلاسی خالی رفتم و از من فیلم گرفتند و مصاحبه کردند و آن جا فهمیدم خبرهایی هست و بعد از صحبت های اولیه از پدرم اجازه ام را گرفتند و بعد تمرین سر صحنه رفتم و همان جا متن ها را به من می دادند و می خواندم و بازی می کردم.

دستمزد بازیگران خردسال بچه های آسمان

بازیگران خردسال بچه های آسمان، برای بازی در بچه های آسمان ۱۰۰ هزار تومان دستمزد گرفتم که آن را به پدرم دادم. البته آقای مجیدی این دستمزد را به زور به من داد بازیگر بچه های آسمان همچنین یادآور شد : بعد از فیلم شناخته شده بودم و وقتی من را می دیدند ، خوشحال می شدند. هم کلاسی ها و دوستانم هم خیلی من را تحویل می گرفتند اما خودم را برایشان نمی گرفتم.

 گرفتار اعتیاد شدم

بازیگران خردسال بچه های آسمان؛ بعد از بچه های آسمان اتفاقات تلخی در زندگی من رخ داد و همه سختی هایی که علی در فیلم کشیده بود را تجربه کردم، پدرم ورشکسته شد و من مجبور بودم همراه او کار کنم و از همین جا بود که نقاشی ساختمان را یاد گرفتم و سالها مشغول این حرفه بودم تا اینکه بعد از دوران سربازی از طریق دوستان نابابم گرفتار اعتیاد شدم و نزدیک به ۷ سال در دام اعتیاد گرفتار بودم اما خبر پدر شدنم باعث شد ترک کنم.

این هم جالبه: بیوگرافی پویا امینی در کنار همسر و پسر جوانش که بهش نمیاد!

تصاویر بزرگسالی بازیگران خردسال بچه های آسمان

بازیگران خردسال بچه های آسمان2
عکس بزرگسالی بازیگران خردسال بچه های آسمان

بازیگران خردسال بچه های آسمان3 بازیگران خردسال بچه های آسمان

داستان فیلم بچه‌های آسمان

فیلم بچه‌های آسمان اثر مجید مجیدی نه تنها روایتی از کودکی، که یک تراژدی کودکانه است که تجربه تلخ فقر را در دوران کودکی به تصویر می‌کشد و همین به نقطه پیوند خاطرات ما با این فیلم بدل می‌شود. پسرکی به نام علی کفش‌های خواهرش را گم می‌کند. از آنجایی که زهرا کفش دیگری ندارد و پدر هم توانایی مالی خرید کفش نو را ندارد، قرار می‌گذارند که صبح‌ها زهرا کتانی علی را بپوشد و ظهر علی در مسیر منتظر پایان مدرسه زهرا و آمدن او می‌شود تا کتانی را از زهرا دریافت و با آن به مدرسه برود.

با وجود تلاشی که زهرا برای به موقع رساندن کفش ها به علی می کند اما علی هر روز دیر به مدرسه می رسد تا اینکه در مدرسه یک مسابقه برگزار می شود در این مسابقه به نفر سوم یک کتانی جایزه می دادند.

بازیگران خردسال بچه های آسمان 7

این فیلم در اولین سال اکران تمام جوایز بین المللی را درو کرد و حتی نامزد اسکار شد و حالا جزو 250 فیلم برتر تاریخ سینمای جهان است.

 

برایتان جالب خواهد بود

تولد کریم باقری 50 ساله در کنار دو پسر و همسرش+ عکس خاندان و بیوگرافی

باورت نمی شه این خانم مدل فهیمه سریال پایتخت باشه+ عکس

عکس های دختر و داماد بانو چوئی جواهری در قصر

عکس های جدید پارک مین یونگ در سریال جومونگ 3 + بیوگرافی

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. اینو کارگردان لعنتی نابودش کرد میگفت شمارشو نمیداد کسی خیلی بی وجدانن این کارگردانا مگه خریدین ملتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا