;
فرهنگ و هنرهنرمندان

مهران رجبی: تو دل برو هستم برای همین همه جا هستم!+ عکس خانوادگی

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی: «در هر جمعی بگو و بخند خوبی دارم، هیچ وقت تلخ نبودم. فکر می‌کنم اگر مهران رجبی تو دل برو نبود همه جا نبود. چون دوستش دارند و همه جا او را دعوت می‌کنند، تصورم این است و اصلا هم نمی‌خواهم شکسته‌نفسی کنم.»

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی

بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون گفت: فکر می‌کنم اگر تو دل برو نبودم همه جا نبودم، چون دوستم دارند، همه جا دعوتم می‌کنند. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان جدیدترین مصاحبه مهران رجبی را بخوانید. با مجله گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: 6 مجری مشهور صدا و سیما که در جوانی فوت کردند + عکس و معرفی

مهران رجبی: لذت می‌برم به من توهین کنند

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی: به گزارش ایرنا، مهران رجبی اظهار داشت: در هر جمعی بگو و بخند خوبی دارم، هیچ وقت تلخ نبودم. فکر می‌کنم اگر مهران رجبی تو دل برو نبود همه جا نبود. چون دوستش دارند و همه جا او را دعوت می‌کنند، تصورم این است و اصلا هم نمی‌خواهم شکسته‌نفسی کنم.

مهران رجبی 4

این هم جالبه: مهربان بانو سریال گیلدخت بیرون سریال کنار همسر و پسر بزرگش + عکس و بیوگرافی

وی تصریح کرد: بگو بخند دارم، مگر این‌که دعوایی شود و رگ تلخی‌ام بیرون بزند. این را تهیه‌کننده‌ها و کارگردان‌ها می‌دانند و اگر سوال کنند همه را می‌گویم، اگر کسی را در فیلمی استفاده کرده‌اند، ولی فضا را خراب کرده است دیگر از او استفاده نمی‌کنند؛ کار‌ها را خوب انجام دادیم و یک بار هم پیش نیامده که در عمر بازیگری‌ام طلبم را از تهیه‌کننده‌ای با غُر زدن بگیرم.

دستمزدهایم معقول است

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی: بازیگر ویلای ساحلی (کیانوش عیاری ۱۴۰۱) درباره دستمزدهایش گفت: دستمزد‌هایی که می‌گیرم خوب، استاندارد و معقول است، اما پیش آمده که دستمزدم از پروژه‌ای را بعد از دو و نیم سال گرفته‌ام. فقط شاید اگر مقداری دیر شود به تهیه‌کننده بگویم کار تو توهین‌آمیز است. بچه‌های ۶ساله هم اگر دعوا کنند بدتر از این را می‌گویند.

این هم جالبه: همسر پژمان جمشیدی و تصاویر جالب کنار خواهرش + عکس و بیوگرافی

عکسهای خانوادگی مهران رجبی

مهران رجبی و همسرش
مهران رجبی و همسرش
جدیدترین مصاحبه مهران رجبی1
مهران رجبی و فرزندانش

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی2

فرصت بازی در تئاتر نداشتم

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی: بازیگر لیسانسه‌ها (سروش صحت ۱۳۹۵ – ۱۳۹۸) درباره دلیل ماندگاری خود در تلویزیون و سینما خاطرنشان کرد: خیلی جا‌ها دعوت شدم، اما فرصت نشده است. از ۳۵سالگی تاکنون بازی کرده‌ام، اگر شکسته نفسی‌ها و حرف‌های دیگر را پشت در بگذاریم، اخلاق خوبم باعث شده ماندگار باشم؛ اگر خودم را نشناسم درست نیست.

رجبی در پاسخ به این سوال که امسال در چند پروژه فکر می‌کنید بتوانید بازی کنید و این‌که آیا سال ۱۴۰۳، سال پرباری برای اوست یا خیر؟ اظهار داشت: خودم پیش‌بینی نمی‌کنم، چون میزان کار‌هایی که ساخته می‌شود نسبت به قبل خیلی کمتر است و این ملموس است. خیلی از کار‌ها را تلویزیون انجام نمی‌دهد و به گردن سکو‌های نمایش خانگی افتاده است. فکر می‌کنم بیشترین وقتم را باز تلویزیون و مسابقات و اجرا بگیرد.

با اجرای تلویزیونی بیشتر لذت می‌برد

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی: بازیگر رسوایی ۲ (مسعود ده‌نمکی ۱۳۹۴) که اجرای برنامه خودمونی را نیز بر عهده دارد، در این باره که از اجرا بیشتر لذت می‌برد یا از بازیگری؟ گفت: برای من هیچ فرقی ندارد، اما با اجرا بیشتر لذت می‌برم، چون نتیجه سریع‌تری دارد. در این کار‌ها خودت کارگردان خودت هستی. واقعا اجرای نقش خیلی سخت است، اما اجرا آسان است. نگاه گرمی هم به مردم داریم که شرکت‌کننده هستند و می‌بینند و وقتی در خیابان راه می‌روم به من می‌گویند «چرا این یخچال را به مردم نمی‌دهید؟»

مهران رجبی 5

ما بلد هستیم روی پوچ بازی بگیریم

جدیدترین مصاحبه مهران رجبی: رجبی خاطرنشان کرد: در برنامه خودمونی موردی داشتیم که شانس طرف پوچ بوده و ما بلد هستیم روی پوچ بازی بگیریم و نمی‌گوییم پوچ است و آن را عوض کن. موردی هم داشتیم که تا ۱۸ میلیون تومان رفتیم. تاکنون با وجود این‌که ۱۰ تا ۱۲ نفر موفق شدند یخچال را انتخاب کنند، اما کسی موفق نشده است. این ممارست آنلاین با مردم لذت‌بخش و نتیجه آن هم قشنگ است.

بازیگر اخراجی‌ها ۲ (مسعود ده‌نمکی ۱۳۸۷) درباره این‌که مخاطبان می‌گویند هر کانالی می‌زنیم مهران رجبی را می‌بینیم، آیا هر پروژه‌ای را می‌پذیرید و این‌که پذیرش نقش به شرایط بستگی دارد یا خیر؟ اظهار داشت: دقیقا به شرایط بستگی دارد و در مواقعی هم کار‌ها در کنار هم به صورت خودکار قرار می‌گیرد. مثلا در زمان حاضر کاری که قرارداد آن را دو سال پیش امضا کردم همچنان ادامه دارد و در شرایطی که این کار هنوز تمام نشده برای کار جدید قرارداد امضا کرده‌ام.

شاید بنا باشد به جای ۶۰ قسمت، سریال سوجان در ۵۰ قسمت پخش شود و پخش آن به ماه محرم بخورد و این باعث می‌شود که مردم من را در دو کار همزمان ببینند و در عین حال دو کار از کار‌های قبلی‌ام هم در آی‌فیلم پخش شود. خود من هم تعجب می‌کنم که در چهار، پنج کانال کارهایم پخش می‌شود!

 

سارا محبی

سارا محبی هستم فارغ التحصیل سینما از دانشگاه علم و فرهنگ علاقه زیادی به دنیای سینما و اخبار و مطالب این حوزه دارم. دوست دارم جدیدترین اخبار مرتبط با سلبریتی ها رو دنبال کنم و اون ها رو با شما عزیزان هم به اشتراک بگذارم. سایر علایق: نوشتن، نقاشی و یوگا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 8 =

دکمه بازگشت به بالا