;
فرهنگ و هنرهنرمندان

جنجال جدید: کتک خوردن خانم خواننده از طرفدارش در کنسرت!

جنجال جدید: آقای طرفدار با پریدن بر روی صحنه کنسرت آوا مکس، خواننده 29 ساله سیلی محکمی به او زده و باعث جراحت چشمش شد! آوا مکس خواننده آمریکایی سبک پاپ در اینستاگرام از جراحت شدید خود پس از سیلی یکی از طرفداران گفت!

در جریان کنسرت لس آنجلس آوا مکس یک آقای طرفدار سیلی محکمی به او زد. خانم خواننده 29 ساله فاش کرده است که این سیلی به چشم او آسبب زده است. مردی که این خانم خواننده را کتک زد به سرعت از روی صحنه بیرون برده شد، با این حال آوا مکس بدون هیچ توقفی به اجرای خود ادامه داد.

او به دنبال کنندگانش در توییتر گفت: «او آنقدر سیلی محکمی به من زد که داخل چشمم را خراشید. او دیگر اجازه ورود به کنسرت‌های من را ندارد.» آوا همچنین از طرفدارانش و حاضرین در این کنسرت تشکر کرد.

خیلی جالبه: اگر سلبریتی های قدیم تو دوره جدید بودند پلنگ تر می شدند+عکساشون

این هم جالبه: بازیگر هرکول پوآرو در 78 سالگی در کنار زن زیباش+ بیوگرافی

جنجال جدید1

طرفداران به سرعت به بخش نظرات رفتند تا عشق و حمایت خود را به آوا ابراز کنند. طرفداران از چنین اتفاق عجیب و ناراحت کننده‌ای ابراز تاسف و برای آوا آرزوی بهبود کردند.

افزایش خشونت‌ در کنسرت‌ خوانندگان خانم!

یکی از طرفدارانی که در این کنسرت حضور داشت نوشت: «امشب آنجا بودم. این مرد درست زمانی که آخرین آهنگ تمام شد، با عجله بر روی صحنه آمد. ماموران امنیتی با او برخورد کردند و به معنای واقعی کلمه او را از پله‌ها به پایین پرت کردند. با این حال سیلی او خیلی سریع اتفاق افتاد و او حتی نمی‌توانست چشمش را باز کند. با این حال وی به اجرای خود ادامه داد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا