;
فرهنگ و هنرهنرمندان

عکس های جدید ستاره جعفری بازیگر خردسال گل پامچال بعد مهاجرت به هلند!

ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال نوستالژی گل پامچال است. در بخش فرهنگ و هنر از سری مطالب هنرمندان بیوگرافی ستاره جعفری بازیگر نقش لیلا در سریال گل پامچال و تصاویری جدید از بزرگسالی او را مشاهده کنید با مجله گفتنی همراه باشید.

بیوگرافی ستاره جعفری

ستاره جعفری متولد 1358 در اهواز، فارغ التحصیل لیسانس مهندسی کشاورزی در ایران و فوق لیسانس کشاورزی و دکترای علوم دامی با گرایش شیلات از دانشگاه هلند می باشد. ستاره جعفری بعد از گرفتن لیسانس کشاورزی به کشور هلند مهاجرت کرد و تحصیل خود را تا مقطع دکترا در این کشور ادامه داد.

این مطالب هم جالبه: ملکه های سریال دونگی با تیپ های مدرن بیرون سریال+ عکس و بیوگرافی

داستان سریال گل پامچال

ستاره جعفری بازیگر خردسال گل پامچال2

گل پامچال نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی محمدعلی طالبی است. داستان این سریال دربارهٔ زندگی دختری است به نام لیلا که پس از بمباران شدید محل زندگی‌اش در جنوب کشور و کشته شدن تمامی اهالی آن به پیرمردی پناه می‌برد و از او برای یافتن خواهرش که در شمال کشور زندگی می‌کنند کمک می‌گیرد…

تصاویری از ستاره جعفری از گذشته تا امروز

سریال گل پامچال ستاره جعفری2 ستاره جعفری1 ستاره جعفری بزرگسالی

اولین تجربه بازیگری ستاره جعفری

در سال ۱۳۷۰ وقتی تنها ۱۲ سال داشت از طریق مدیر تدارکات سریالی به آقای محمد علی طالبی کارگردان معرفی شد که بعد از تست برای بازی انتخاب شد.

به این ترتیب او در سریال گل پامچال با نقش لیلا جلوی دوربین رفت.

این هم جالبه: شهرام لاسمی قلقلی برنامه کودک در 59 سالگی کنار همسر باکلاسش+ بیوگرافی

هیجان انگیز بود

دوازده سالم بود که گل پامچال را بازی کردم و یکسال بعد از آن یعنی در ۱۳ سالگی پخش شد، مسلما به بازیگری علاقه داشتم و برایم کار جالب و هیجان انگیزی بود.

بازی در کنار درس

آن زمان دانش آموز کلاس پنجم بودم، با اینکه کار سریال یکسال طول کشید، منم باید درس می خواندم و هم بازی می کردم، کار سختی بود مخصوصا من که تجربه بازی هم نداشتم.

البته شرط پدر و مادرم برای حضور در این سریال، این بود که معلم خصوصی داشته باشم.

ستاره جعفری

کمک رشیدی و معتمدآریا

اوایل بازی برایم خیلی سخت تر از آن چیزی که فکرش را می کردم بود ولی راهنمایی های کارگردان موثر بود، ضمن اینکه آقای رشیدی و خانم فاطمه معتمدآریا هم انرژی مثبت خوبی می دادند.

مهاجرت به هلند

خانم جعفری در سال ۱۳۸۲ وقتی ۲۴ ساله بود بعد از گرفتن لیسانس کشاورزی به کشور هلند مهاجرت کرد و در کنار یادگیری زبان این کشور فوق لیسانس و دکترا را هم گرفت.

سریال گل پامچال 1

علت عدم ادامه بازیگری

بعد از گل پامچال چند پیشنهاد بود که الان یادم نیست.

قثط یک سریال بود که خام پوران درخشنده کارگردانی آنرا برعهده داشت، اسمش یادم نیست ولی هر قسمت آن راجع به زندگی یک دختر بود که بازی نکردم.

یا یک سینمایی هم بود که نقش آن یک دختر جنوبی بود که از دیوار صاف بالا می رفت، اما گفتم دیگر نمی خواهم بازی کنم به همین دلیل دیگر پشنهادی به من نشد.

علاقه به بازگشت

دوست دارم باز هم بازی کنم، الان وضعیت من ثبات بیشتری دارد، به جایی رسیده ام که می توانم در کنار زندگی کار بازیگری را هم انجام دهم.

 

این مطالب هم جالبن:

همسر اردلان شجاع‌ کاوه بازیگر نقش جبرئیل در سریال یوسف پیامبر+ بیوگرافی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا