;
فرهنگ و هنرهنرمندان

سلبریتی های اشراف زاده که با کله گنده ها فامیل هستند+عکس

سلبریتی های اشراف زاده: در حالی که درباره ی اصالت اشرافی مورد ادعای بسیاری از چهره های مشهور تردید وجود دارد اما بعضی از آن ها حقیقتا اصالتی اشرافی دارند. در ادامه به فهرستی از چهره های مشهوری می پردازیم با خاندان های سلطنتی نسبت دارند. به طور قطع بعضی از این موراد باعث تعجب شما خواهد شد!

جالبه ببینید: بازیگر نقش کودکی آخناتون در یوزارسیف، الان چه شکلی شده؟ + عکس

۱- باراک اوباما
اگرچه زمانی که اوباما به مقام ریاست جمهوری امریکا رسید پرسش های زیادی درباره ی اصل و نسب او به وجود آمد، اما او نسبتی غیر قابل انکار با خاندان های سلطنتی دارد. رئیس جمهور پییشین امریکا با دو پادشاه اروپایی یعنی ویلیام شاه اسکاتلند و ادوارد اول شاه انگلستان نسبت دارد. با این حال اوباما برای دستیابی به موفقیت از اصالت اشرافی خود بهره نبرده و معتقد است: « باید فکری به حال فقدان بلند پروازی در مردم کنیم. آن ها ماشین لوکس و لباس ها و خانه ای خوب می خواهند اما برای رسیدن به این ها سخت تلاش نمی کنند. همه باید سعی کنند تمام توانایی بالقوه ی خود را بالفعل کنند.»ببینید: سلمان خان دلیل جدایی آیشواریا از آبیشک؟! ماجرا چیه؟
۲- الن دی جنرس
الن دی جنرس مجری مشهور برنامه های تلویزیونی، با پادشاه ادوارد دوم نسبت دارد و از خویشاوندان دور کیت میدلتون، عروس خاندان سلطنتی بریتانیا است. بنابراین الن دی جنرس با ملکه ی انگلیس هم نسبتی دور دارد.جالبه: یوسف پیامبر بزرگسال و خردسال چه نسبتی با هم دارند؟
۳- جیک و مگی جیلنهال
این خواهر و برادر نه تنها بازیگرانی برجسته هستند بلکه اصل و نسبی اشرافی هم دارند. جیک و مگی جیلنهال از طرف پدری با ادوارد سوم پادشاه انگلستان نسبت دارند. این پادشاه از سال ۱۳۲۷ تا ۱۳۷۷ میلادی بر انگلستان فرمانروایی می کرد. بنابراین جیک و مگی گیلنهال نسبتی دور با ملکه ی انگلستان دارند.
۴- پاریس هیلتون
هیلتون نه تنها همواره سعی داشته مانند یک اشراف زاده زندگی کند بلکه در حقیقت نیز اصل و نسبی اشرافی دارد. نسبت اشرافی او به پادشاه هنری دوم باز می گردد و در نتیجه هیلتون نسبتی دور با ملکه ی بریتانیا دارد. هیلتون اعتقاد زیادی به اشراف زاده بودن خود دارد. او در مصاحبه ای با سایت YahooNews گفت: «در دنیا کسی شبیه به من وجود ندارد. معتقدم در هر دهه ای از تاریخ یک زن بلوند شاخص وجود دارد، مثل مریلین مونرو یا پرنسس دایانا و حالا هم من آن شخص هستم.»
۵- برد پیت
برد پیت علاوه بر آنکه یکی از چهره های شاخص هالیوودی است اصالتی اشرافی هم دارد. نسبت اشرافی پیت به پادشاه هنری دوم باز می گردد. این پادشاه از سال ۱۱۵۴ تا ۱۱۸۹ میلادی بر انگستان حکومت می کرد. بنابراین پیت نسبتی دور هم با ملکه ی انگلستان دارد. اما برد پیت
اظهار کرده علاقه ای ندارد او را یک امریکایی اشراف زاده بدانند.پیشنهاد می شود: سلمان خان دلیل جدایی آیشواریا از آبیشک؟! ماجرا چیه؟
۶- بروک شیلدز
این بازیگر امریکایی که در دهه ی ۸۰ میلادی به شهرت رسید، تا چند سال قبل از اصل و نسب اشرافی خود بی خبر بود. در جریان یک برنامه ی تلویزیونی درباره ی شجره نامه ی افراد بود که شیلدز پی برد با ششمین پادشاه فرانسه نسبت دارد.
۷- سلن دیون
این خواننده ی موفق علاوه بر آنکه از صدایی بسیار زیبا برخوردار است، با اولین پادشاه فرانسه یعنی فیلیپ دوم نسبت دارد. این پادشاه از سال ۱۹۰ تا ۱۲۲۳ میلادی بر سرزمین فرانسه حکمرانی می کرد.
۸- هیلاری داف
این بازیگر و خواننده ی امریکایی هم اصل و نسبی اشرافی دارد. نسبت اشرافی او به ادوارد سوم پادشاه انگلستان باز می گردد. بنابراین او نسبتی دور با ملکه ی انگلستان دارد.
۹- آنجلینا جولی
آنجلینا جولی ستاره ی محبوب هالیوودی هم اصالتی اشرافی دارد. جولی از طرف مادری با فیلیپ پادشاه فرانسه نسبت دارد.
۱۰- اوما تورمن
این بازیگر مشهور امریکایی هم از جمله چهره های مشهوری است که با خاندان های سلطنتی نسبت دارند. تورمن از طرف پدری با ادوارد اول پادشاه بریتانیا نسبت داشته و بنابراین نسبتی دور با ملکه ی انگلیس دارد.
منبع:fame10

 

این هم جالبه: مرگ پردیس افکاری: از عکس های جوانی تا شوهر کارگردان

این هم جالبه: زن میلیونر ساسی مانکن که 7 سال ازش بزرگ تره+عکسها

بازیگران ایرانی که در اصل عرب هستند+ عکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 20 =

دکمه بازگشت به بالا