;
فرهنگ و هنرهنرمندان

شکست عشقی: بازیگرانی که شکست عشقی را تجربه کرده اند!

شکست عشقی می‌تواند باعث شود که احساس کنید روح از بدن شما خارج شده و قلب شما تکه تکه شده است.

احتمالا در این شرایط دیگر کمتر به دیگران اعتماد می‌کنید و جهان اطراف برای شما متلاشی می‌شود. به هر حال، شروع هر رابطه با ریسک جدایی همراه است و باید بپذیریم که در شرایط شکست عشقی تنها راه حل موجود عبور از آن است.

همچنین بخوانید: زیباترین زنان کره ای از نظر چت جی پی تی: هوش مصنوعی این بازیگران را زیباترین می داند!

همه ی ما ممکن است شکست عشقی و طلاق را تجربه کنیم. و دانستن این که سلبریتی های محبوب مان هم دلشکستگی و طرد شدگی را تجربه کرده اند به ما کمک می کند که درک کنیم در بحث عشق و عاشقی، همگی مانند هم هستیم و شکست عشقی هر قدر هم که دردناک باشد، در نهایت می توانیم به ارزش خود پی می بریم و عشق بیشتری نسبت به خود و دیگران پیدا کنیم.

 

با بخش فرهنگ هنر مجله گفتنی همراه باشید.

 

جالب است: جدایی تیلور سوئیفت و جو آلوین: تیلور باعث جدایی بوده است!

بازیگرانی که شکست عشقی را تجربه کرده اند!

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت و شکست عشقی

زندگی عاشقانه ی تیلور سوئیفت هرگز چیز مخفی ای نبوده، چرا که موضوع بسیاری از آهنگ های معروف او بوده است. روابط عاشقانه ی او همیشه موفقیت آمیز نبوده، اما رابطه اش با جو جوناس به خاطر نحوه ی به پایان رسیدنش، به طور ویژه ای نافرجام بود.

سوئیفت پس از جدایی اش از جوناس در مصاحبه ای درباره ی رابطه عاشقانه ی کوتاهش با او گفت: «همه چیز مرتب است و من هم خوبم. (جوناس) پای تلفن و در عرض ۲۷ ثانیه با من بهم زد. آن موقع ۱۸ سالم بود.» حالا اما تیلور سوئیفت و جو جوناس دوستان خوب یکدیگر هستند و هیچ دشمنی ای با همدیگر ندارند.

شاید جالب باشد: کارا دلوین مدلینگ را ترک خواهد کرد! علت این تصمیم غیر منتظره چیست؟

کیتی پری

کیتی پری و شکست عشقی

کیتی پری و راسل برند بعد از گذشت تنها ۱۴ ماه از ازدواج شان از یکدیگر جدا شدند. آن ها با اینکه خیلی زود جذب یکدیگر شده بودند، اما داستان عاشقانه ی آن عمر کوتاهی داشت و برند تنها با یک پیام متنی، پری را از تصمیمش برای جدایی از او باخبر کرد. پری در اینباره گفته: «(برند) ۳۱ دسامبر ۲۰۱۱ با یک پیام به من گفت که می خواهد از من جدا شود.»

با این حال، پری بعد از یک دوره دلشکستگی متوجه شد که جدا شدن راه او و برند از یکدیگر تصمیم درستی بود، چرا که آن ها باهم تفاهم نداشتند. او در اینباره گفته: «من بابت تمام شدن این رابطه خیلی احساس مسئولیت می کردم. ولی بالاخره رهایش کردم و به این نتیجه رسیدم که من مقصر نبودم و علت این اتفاق چیزی فراتر از من بود. حالا هم از آن عبور کرده ام.»

کریس ایوانز

کریس ایوانز

کریس ایوانز حالا یکی از خوش چهره ترین مردان هالیوود است، اما در دوران دبیرستان دختر مورد علاقه اش که با او دوست بود، قلبش را شکست. این دختر در یک مهمانی رابطه اش را ایوانز به هم زد. ایوانز در اینباره گفته: « با این اتفاق خیلی سخت کنار آمدم.»

همچنین ببینید: سریال هری پاتر در غیاب بازیگران قدیم به اندازه کافی جذاب خواهد شد؟

آریانا گرانده

آریانا گرانده و شکست عشقی

آریانا گرانده با آنکه همیشه در روابط عاشقانه ی طولانی مدت و متعهدانه ای بوده اما یک بار به شکل ناخوشایندی شکست عشقی را تجربه کرد. او درباره ی سخت ترین تجربه اش از به هم خوردن رابطه عاشقانه اش گفته: «با یک پیام متنی بود، آن هم شب اول تور کنسرتم، درست قبل از اینکه روی صحنه بروم.»

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون شاید در عشق و روابط عاشقانه خیلی خوش شانس نبوده اما با بسیاری از چهره های مشهور، از جمله برد پیت، جاستین تروکس و جان میر در رابطه بوده است.

این طور که گفته می شود جنیفر آنیستون و جان میر در مهمانی بعد از مراسم اسکار ۲۰۰۸ با یکدیگر آشنا و خیلی زود جذب یکدیگر شدند. آن ها یک سالی با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند تا اینکه راه خود را از هم جدا کردند. جنیفر آنیستون تصور می کرد او و میر مشکلی با یکدیگر ندارند اما اشتباه می کرد. میر رابطه ی خود با آنیستون را با ارسال یک پیام تمام کرد.

مطالب جالب دیگر:

عاشق‌ترین مردان هالیوود: بازیگران جنتلمنی که همسر خود را می پرستند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا