;
سینمافرهنگ و هنر

سرنوشت عشق آلو به عبدالله در شربت زغال اخته لو رفت!

سرنوشت عشق آلو به عبدالله در شربت زغال اخته: یکی از پیش بینی هایی که برای پایان سریال شربت زغال اخته داده شده مرگ بچه آلو و عبداله توسط پنبه خانم است.

جالب است که بدانید فیلمنامه این سریال از روی کتاب حفظ ناموس نوشته شده است. عشق آلو و عبداله هر روز بیشتر می شود و در نهایت آلو از عبداله باردار می شود و پنبه به محض فهمیدن این مطلب حسابی دیوانه می شود و در روز عروسی آن ها عبداله را از ساختمان به پایین پرت می کند و عبداله برای همیشه فلج می شود و تحت مراقبت شدی قرار می گیرد.

اما پنبه خانم باز هم آرام نمی گیرد و به آلو هم داروی می دهد که باعث سقط بچه اش می شود. در کتاب اسم واقعی آلو لینا است که دیوانه وار عاشق عبداله می شود و عشق این دو به یک تراژدی غمناک ختم می شود. پنبه خانم زن اول عبداله هم بعد از این اعمال مجرمانه سال ها به زندان می افتد.

سریال شربت زغال اخته

سریال شربت زغال اخته

داستان سریال ترکی شربت زغال اخته درباره زوجی با خانواده‌هایی کاملا متفاوت (مذهبی و غیر مذهبی)است که باور دارند به واسطه عشق شان می‌توانند از سختی‌های زندگی عبور کنند. ماجرا از این قرار است که کیویلجیم خانم پس از جدایی از همسرش، هر دو دخترش را به تنهایی بزرگ کرده و حالا دختر بزرگش با پسر یک خانواده مذهبی و محافظه‌کار ازدواج کرده است. از آنجایی که کیویلجیم خانم خودش زنی باسواد، واقع‌گرا و مدرن است، با این وصلت موافق نیست اما…

برایتان جالب خواهد بود

نورسما در سریال ترکی شربت زغال اخته+ عکس همسرش

سیلا تورک اوغلو بازیگر نوظهور با زیبایی خیره کننده+ عکس های دیدنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا