;
فرهنگ و هنرهنرمندان

مرجان محتشم خانوم کوچیک پس از باران بعد 20 سال همچنان زیبا، با کی ازدواج کرده؟

مرجان محتشم خانوم کوچیک پس از باران: مرجان محتشم در سال 1376 با سرطال بهشت گمشده به دنیای بازیگری قدم گذاشت. او با بازی در سریال پس از باران به عنوان دومین بازی اش به اوج معروفیت رسید. از سریال های معروف او می توان به حقیقت آیینه، بهشت گمشده، پس از باران در کنار کتایون ریاحی، ریحانه در کنار رویا تیموریان و پرواز در حباب در کنار حامد کمیلی را نام برد. رز زرد در کنار بهرام رادان فیلم معروف مرجان محتشم می باشد. با بخش فرهنگ و هنر مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: مانی نوری بازیگر قصه های تا به تا 34 ساله شد+ عکس

تصاویر مرجان محتشم خانوم کوچیک پس از باران

تصاویر خانوم کوچیک سریال پس از باران 1 تصاویر خانوم کوچیک سریال پس از باران 3

مرجان محتشم خانوم کوچیک پس از باران

تصاویر خانوم کوچیک سریال پس از باران 4 تصاویر خانوم کوچیک سریال پس از باران

آیا مرجانه محتشم ازواج کرده است؟

متاسفانه از وضعیت ازدواج و همسر مرجان محتشم اطلاعات دقیقی در دست نیست. ایشان هیچگونه فعالیتی در شبکه های اجتماعی ندارد و از زندگی شخصی اش هیچ اطلاعاتی در اختیار طرفداران قرار ندارد.

صحبت مرجان محتشم در خصوص کم‌کاری خود:

«من در اوج دوران بازیگری ام هم بارها عنوان کرده بودم که بازیگری نیستم که تنها ماندن در عرصه بازیگری را سرلوحه اهدافم قرار دهم و بخواهم به هر قیمتی بازی کنم. متأسفانه برخی از بازیگران با تن دادن به روابط نامشروع برای خود جایگاهی در سینما دست و پا می‌کنند. کاری که من حاضر شدم به قیمت حذف شدنم از عرصه بازیگری به آن تن ندهم. مرجان محتشم می‌افزاید: متأسفانه برخی از بازیگران هستند که برای محبوبیت کاذب و بودن در عرصه، این بی‌اخلاقی‌ها را بدون در نظر گرفتن نقش خدا در زندگی به جان می‌خرند.»

بیماری

مرجان محتشم سال ۱۳۹۱ با یک بیماری سخت دست و پنجه نرم می‌کرد و در حالی که در تأمین هزینه‌های درمان خود با مشکل مواجه شده بود گفته: «من حتی در حال حاضر از داشتن یک دفترچه بیمه هم محروم هستم و در حال حاضر تنها با طراحی داخلی ساختمان امرار معاش می‌کنم.»

حضور در برنامه دورهمی

در دی ماه ۱۳۹۶ وی در برنامه دورهمی حضور یافت. این اولین حضور تلویزیونی او پس از چندین سال غیبت هنری بود. وی در این برنامه در خصوص عدم فعالیتش گفت: «همیشه تأکیدم بر این بود که کم کار کنم و این را ثابت کردم. خدا را شاکرم که از همان ابتدای فعالیت، مورد لطف مردم قرار گرفتم؛ اما همین اظهار لطف‌ها هم نتوانست آن گزیده‌کاری را از من بگیرد. متأسفانه روزهای پایانی سال ۹۱ پدرم و دو سال بعد برادرم و هشت ماه پیش مادرم را از دست دادم. همهٔ این اتفاقات تلخ باعث شد مدت طولانی را کار نکنم. البته که در این سال‌ها دوران طلایی را برای کار هنری از دست دادم؛ اما پشیمان نیستم.»

امیدواریم از مطلب مرجان محتشم خانوم کوچیک پس از باران لذتب برده باشید.

 

پیشنهاد میشه ببینید: شبنم مقدمی از خودکشی تا بازیگری+ تصاویر جدید در کنار برادر و شوهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 14 =

دکمه بازگشت به بالا