فرهنگ و هنرموسیقی

جشن عروسی ساده+ افراد مشهوری که مراسم عروسی خود را ساده برگزار کردند…

بسیاری از افراد مشهور جشن عروسی پر زرق و برق و مفصلی را برای آغاز زندگی مشترک تدارک می بینند. آن ها سعی می کنند عجیب ترین و پر خرج ترین کارهای دنیا را انجام دهند زیرا دوست دارند که نوع مراسمشان با افراد عادی متفاوت باشد. بنابراین سلبریتی ها به برگزاری مراسم عروسی مجلل معروف هستند. اگرچه این تعجب آور نیست زیرا آنها مطمئناً می توانند آن را انجام دهند و این همان چیزی است که معمولاً از چهره های عمومی انتظار می رود. با این حال، زوج‌های مشهوری هستند که در کمال سادگی این روز را برگزار می کنند و به دور از کانون توجه دوست دارند به نوعی متفاوت و بدون شلوغ کاری مراسم عروسی خود را انجام دهند.

وبسایت اینترنتی گفتنی در بخش فرهنگ خود تعدادی از عروسی‌های ساده افراد مشهور را فهرست کرده است، که امیدواریم بتواند الهام‌بخش شما باشد.

1. دنیل کریگ و ریچل وایز

جشن عروسی ساده-دنیل کریگ و ریچل وایز

این زوج در سال 2011 در نیویورک تنها با 4 نفر به عنوان مهمان ازدواج کردند: 2 نفر فرزندان خودشان و 2 نفر دیگر دوستان نزدیک این زوج بودند. مراسم عروسی به قدری کم اهمیت بود که حتی عکس هایی از این مراسم هنوز منتشر نشده است.

2.  اد شیران و شری سیبورن

جشن عروسی ساده-اد شیران و شری سیبورن

در حالی که اد شیران نامزدی خود را در اینستاگرام در سال 2018 با دوست دختر قدیمی خود، Cherry Seaborn اعلام کرد، روز عروسی واقعی آنها مخفی نگه داشته شد. شیران در مصاحبه ای توضیح داد که چگونه عروسی آنها در یک شب تصادفی در اواسط ژانویه اتفاق افتاد و فاش کرد که هیچ کس نمی دانست کجاست و هیچکس هم نیامده است. آنها تازه ازدواج کردند و بعد از آن کاری خوردند. تنها چند ماه بعد بود که آنها با چند تن از دوستان و خانواده جشن گرفتند و حتی این جشن خصوصی بود، زیرا هیچ عکسی از مراسم مذکور منتشر نشد

3. کریستن بل و داکس شپرد

جشن عروسی ساده-کریستن بل و داکس شپرد

کریستن بل و داکس شپرد با مجموع 147 دلار در سال 2014 به طور قانونی عشق خود را با هم ازدواج کردند. این روز بدون استرس و بدون استرس بود که شامل گوش دادن به تمام آهنگ های دبیرستانی مورد علاقه بل در ماشین در راه بود. به دادگاه شپرد به اشتراک گذاشت که آنها نمی‌خواستند یک تن برای عروسی خرج کنند زیرا ترجیح می‌دهند برای یکی از اعضای خانواده خانه بخرند.

4. آریانا گرانده و دالتون گومز

در 15 می 2021، آریانا گرانده و دالتون گومز، مشاور املاک و مستغلات، در خانه خواننده در مونته سیتو، کالیفرنیا ازدواج کردند . این یک رابطه صمیمی با کمتر از 20 مهمان بود که شامل دوستان نزدیک و خانواده های مربوط به این زوج می شد. در حالی که مراسم کم اهمیت بود، لباس ورا وانگ گرانده بحث شهر بود. گفته می شود که چند سال قبل، قبل از اینکه گرانده حتی شوهرش را ببیند، وانگ با خواننده پیمان بست که وقتی زمانش رسید، او لباس عروسی خود را بسازد.

5. اسکارلت جوهانسون و کالین جوست

ثابت شد که اتحادیه اسکارلت جوهانسون و کالین جوست خصوصی است اما برای یک هدف خیریه بود. اخبار مربوط به عروسی این زوج توسط Meals on Wheels America منتشر شد، یک موسسه خیریه که این زوج برای جمع آوری پول برای سالمندان آسیب پذیر به عنوان آرزوی عروسی خود با آن همکاری کردند. این زوج در خانه خود در نیویورک تنها با حضور نزدیکترین دوستان و خانواده خود ازدواج کردند.

6. هیلاری داف و متیو کوم

جشن عروسی ساده-هیلاری داف

4 روز قبل از کریسمس، هیلاری داف و متیو کوما عهد خود را در مقابل دخترشان، بنکس، خانواده و دوستانشان رد و بدل کردند. این یک جشن صمیمی بود که در حیاط جلوی خانه آنها در لس آنجلس، کالیفرنیا اتفاق افتاد.

7. سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک

عروسی این زوج آنقدر کم حاشیه بود که مهمانانشان اصلاً نمی دانستند که به عروسی می روند! در 19 می 1997، سارا جسیکا پارکر و متیو برودریک 100 مهمان را به این تصور که در یک کوکتل مهمانی ساده شرکت می کنند، به کنیسه فرشته اورنسانز نیویورک دعوت کردند.

8. کایرا نایتلی و جیمز رایتون

جشن عروسی ساده-کایرا نایتلی و جیمز رایتونحتی پیش از این، کایرا نایتلی ابراز کرده بود که نمی‌خواست عروسی بزرگی برگزار کند که زوج‌های هالیوود به آن معروف هستند. به اندازه کافی درست است، جیمز رایتون بازیگر و موزیسین برنده چند جایزه، تنها در مقابل 11 مهمان در تالار شهر مازان، در جنوب فرانسه، عهد و پیمان خود را رد و بدل کرد. پس از این، آنها روز بزرگ خود را در یک پذیرایی با حضور 50 نفر از نزدیکترین دوستان و خانواده خود جشن گرفتند.

9. امیلی راتایکوفسکی و سباستین بیر-مک کلارد

جشن عروسی ساده-امیلی راتایکوفسکی و سباستین بیر-مک کلارد

در سال 2018، امیلی راتاجکوفسکی، مدل و هنرپیشه، اعلام کرد که با تهیه کننده فیلم سباستین بیر-مک کلارد ازدواج کرده است. این اعلامیه همراه با عکس های عروسی بود که در آن امیلی کت و شلوار زارا 200 دلاری و کلاه لبه پهن مشکی با روبند به تن داشت. این زوج در یکی از تالارهای شهر نیویورک در حضور چند دوست عقد کردند.

10. بیانسه و جی زی

بله، حتی اگر شما زوج قدرتمند صنعت موسیقی هستید، ممکن است یک عروسی ساده برگزار کنید. در سال 2008، بیانسه و جی زی به طور خصوصی در مقابل 40 مهمان ازدواج کردند و سپس در آپارتمان جی زی در شهر نیویورک پذیرایی کردند. مادر بیانسه، تینا، که به دلیل طراحی بسیاری از لباس های این خواننده مشهور است، نیز در ساخت لباس عروس عروس نقش داشته است.

آیا یک عروسی کوچک را ترجیح می دهید یا یک مراسم مجلل؟ آیا عروسی افراد مشهور دیگری را می شناسید که الهام بخش شما بوده است؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا