;
سرگرمی

اگه دقت و تیزبینیت خوبه میتونی اشتباه تصویری را در 8 ثانیه پیدا کنی؟

آزمون اشتباه تصویری میز کار: شما در آزمون اشتباه تصویری میز کار با تصویر جالبی از یک میز کار روبرو هستید. در نگاه اول و سر سری هیچ اشکال یا اشتباهی در تصویر موجود نیست. اما پس از اینکه تصویر را با دقت بیشتری مورد توجه قرار دهید، می توانید اشکال و اشتباه فاحشی را در تصویر مشاهده کنید. یک ذهن خلاق و چشم تیزبین و هوش عالی می تواند در 8 ثانیه اشتباه تصویر آزمون اشتباه تصویری میز کار را شناسایی کند.

اگر آماده هستید به دقت به تصویرآزمون اشتباه تصویری میز کار نگاه کنید و پاسخ را همراه با تحلیل قانع کننده ارائه دهید!

جالبه ببینید: چیستان: چه اختراعی به شما اجازه می دهد آن طرف دیوار را نگاه کنید؟

تصویر آزمون اشتباه تصویری میز کار

آزمون اشتباه تصویری میز کار 1

.

.

.

چالش های تصویری توانسته اند بخش قابل توجهی از فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی را به خود اختصاص دهند. شما برای پاسخگویی به این سوالات نیازمند آن هستید که از حواس پنج گانه و همچنین هوش خود به نحو احسن استفاده کنید. بنابراین چالش ها و معماهای تصویر علاوه بر به چالش کشیدن معماهای تصویری می توانند ذهن و مغز شما را ورزش دهند. ورزش مغز می تواند سبب رشد و توسعه مهارت های شناختی شما شوند.

.

.

.

پاسخ آزمون اشتباه تصویری میز کار

دو اشتباه در تصویر وجود دارد یکی تقویم که ماه ژوئن اصلا 31 روزه نمی باشد و دیگری صفحه کیبورد که کلید فاصله (space) را در خود ندارد.

آزمون اشتباه تصویری میز کار 2

آیا آزمون اشتباه تصویری میز کار را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =

دکمه بازگشت به بالا