;
سرگرمی

کدوم زرافه تنهاست و جفت نداره اگه بگی چشم عقابی داری!

آزمون شناسایی زرافه تنها از شما می خواهد که با دقت به تصویر نگاه کرده و در کمتر از 8 ثانیه بگویید کدام زرافه جفت ندارد و شبیه بقیه نیست؟

: گرگلی دوداس، هنرمند مجارستانی، در آثار هنری شایان ستایش خود، ذهن مردم را به چالش کشیده است. در این بازی فکری، دوداس 19 زرافه کشید. با آزمون ذهن با زرافه با مجله گفتنی همراه باشید.

آزمون شناسایی زرافه تنها

تمرکز، قدرت چشم، جزئی نگری و … همه و همه تا اندازه ای زیادی به قدرت و عملکرد مغز ما بستگی دارد. عملکرد مغز نیز رابطه مستقیم به میزان فعالیت و بهره کشی از آن دارد. متاسفانه در دنیای امروز بسیار کم مغز خود را به فعالیت وادار می کنیم، اما تا می توانیم از لوازم دیجیتال استفاده می کنیم. بر همین اساس فعالیت مغز کاهش پیدا می کند. تمرکز کم می شود. جزئی نگری از بین می رود و …

پرداختن به تست ها، سوالات، معماها، تصاویری سوالی و … باعث می شود که مغز وادار به فعالیت شود. فعالیت مغز خود به خود به رشد و تمرکز کمک می کند. گفتنی هر روز با شماست تا شما بتوانید تفریح و ورزش سالمی برای مغز خود داشته باشید.

به تصویر با دقت نگاه کنید. برای 8 ثانیه به تصویر خیره شوید. نه جفت با نقاط یکسان و یک عدد با نقاط مختلف وجود دارد. آیا می توانید تشخیص دهید کدام زرافه دوقلو ندارد با خال های همسان؟

آزمون شناسایی زرافه تنها1

اگر تصویر را ندیدید، اشکالی ندارد. دوباره امتحان کنید. در اینجا یک نکته وجود دارد: در یکی از دو ردیف پایین قرار دارد. هنوز هیچ نشانی از زرافه بدون دوقلو وجود ندارد؟ می توانید جواب این آزمون را در پایین صفحه ببینید.

پاسخ در زیر آمده است. اگر می خواهید ببینید کدام یک است، هنوز فرصت هست. اگر می‌خواهید یک بار دیگر نگاه کنید، اکنون فرصت دارید تا به بالا بروید.

برای دیدن پاسخ آماده اید؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی زرافه تنها در تصویر زیر علامت زده شده. آیا شما توانستید آن را ببنید؟

آزمون شناسایی زرافه تنها2

برایتان جالب خواهد بود

داستان ملانصرالدین و بستن زنش به درخت!

آزمون مامان یا بابا؛ فقط یه حق انتخاب داری به کدوم کمک می کنی؟

شخصیت شناسی شکل گوش؛ گوشات شکل کدومه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا