;
سرگرمی

آزمون جالب برای شناخت جزیی نگری: فکر می کنید مادر کودک کدامیک از این دو زن است!؟

آزمون شناسایی مادر کودک گریان: در آزمون شناسایی مادر کودک گریان شما دو زن را در مقابل هم مشاهده خواهید کرد. به نظر شما مادر این  کودک که در حال گریه کردن می باشد،کدامیک از این دو زن می تواند باشد؟ شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید. اگر آماده هستید می توانید تصویر آزمون شناسایی مادر کودک گریان را مرور کنید. تنها کافیست با دقت و تمرکز به تصویر آزمون نگاه کنید.

چالشی: تست قدرت دید با پروانه؛ اگه سریع پروانه رو ببینی دیدت خلبانیه!

در آزمون شناسایی مادر کودک گریان شما می توانید با توجه به نوع پاسخی که به آزمون ارائه می دهید، بفهمید که چقدر به جزییات توجه دارید. در این آزمون تنها کاری که شما باید انجام دهید، شناسایی مادر کودک است. بنا به تشخیص شما و پاسخی که ارائه می دهید، شما می توانید بفهمید که چقدر در تشخیص جزییات مهارت دارید.

خیلی جالبه: زنان و مردان زرنگ چه ویژگی های خاصی دارند+ نتایج جالب!

تصویر آزمون شناسایی مادر کودک گریان

آزمون شناسایی مادر کودک گریان 1

.

.

حتمن ببینید: کدوم زرافه تنهاست و جفت نداره اگه بگی چشم عقابی داری!

.

حتمن بخوانید: داستان ملا و پای زن همسایه: چیزی که عوض داره، گله نداره!

معماها و سوالات تصویری از جمله بازی های فکری هستید که شما برای حل آن نیازمند هستید که نشانه های موجود در عکس را دنبال کنید. باید بدانید که حل برخی از آزمون ها نیازمند هوش و منطق نیستند و برای حل آنها نیازمند تیزبینی و دقت است. آیا علاقمند به این هستید که مهارت ها و توانائیهای شناختی خود را مورد آزمایش قرار دهید؟ این سوالات یک وسیله سرگرمی بسیار محبوب در شبکه های اجتماعی هستند. اگرچه آنها می توانند حواس شما را پرت کنند، اما به شما اجازه می دهند سطح تمرکز و ظرفیت ذهنی خود را بهبود بخشید.

جالبه: خانوم نرمال در تصویر کدومه؟ اگه بگی درود بر تو!

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی مادر کودک گریان

زن سمت راستی در حال دروغ گفتن می باشد و مادر کودک گریان می باشد به دست وی نگاه کنید که کلاه بچه را در دستانش گرفته و داخل کیفش هم یک لباس کلاه دار به رنگ لباسی که کودک پوشیده وجود دارد.

آزمون شناسایی مادر کودک گریان 2

آیا آزمون شناسایی مادر کودک گریان را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا