;
سرگرمی

کیف پول زوج عاشق کجاست؟ کمک کن آبروی مرغ عشقا نره!

آزمون شناسایی کیف پول گمشده: از هر 5 نفر فقط یک نفر توانسته است در 3 ثانیه این ازمون را رمزگشایی و کیف پول این دو زوج جوان را پیدا کنند. آیا شما از کسانی هستند که دارای تیزبینی، دقت نظر و توجه بالا هستید و می توانید کیف پول را شناسایی کنید. بهتر است توانائیها و مهارت های شناختی خود را امتحان کنید و به همه اثبات کنید که در حل معماهای تصویری بهترین هستید.

کیف پول مردی که قصد پرداخت صورت حساب در رستوران را داشت گم شد. فقط یک آدم تیزبین می تواند کیف پول پنهان شده در تصویر را در زمان معین ببیند. بر اساس این تحقیقات، توانایی درک افرادی که شی گمشده را قبل از 4 ثانیه پیدا می کنند، نشان دهنده بالا بودن سطح بالای توانائیهای شناختی است. بنابراین آیا می توانید کیف پول گم شده را در آزمون شناسایی کیف پول گمشده پیدا کنید؟

آزمون شناسایی کیف پول گمشده

فقط افراد با هوش و با درجه تیزبینی بالا می توانند این تست توهم نوری را حل کنند. از هر 5 نفر فقط 1 نفر می تواند کیف پول گم شده مرد جوان را در 4 ثانیه پیدا کنند. مشخص شد کسانی که کیف پول پنهان شده در عکس او را پیدا کردند، ضریب هوشی بالایی داشتند. اکنون شما را به شرکت در این آزمون هوش هیجانی دعوت می کنیم. آیا می توانید کیف پول گم شده را در 4 ثانیه پیدا کنید؟

کیف پول مردی که قصد پرداخت صورتحساب را دارد در جایی داخل رستوران پنهان شده است. این تصویر معمایی دشوار برای جوانان حکم آزمایش قدرت مغزشان را دارد. ادعا شده بود که تنها 1٪ از مردم می توانند کیف پول را در تصویر پیدا کنند. آیا می توانید کیف پول گم شده را پیدا کنید؟

خیلی جالبه: اگر این نشونه ها رو داری همه جذبت میشن و تحسینت می کنن!

آزمون-شناسایی-کیف-پول-گمشده-2

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی کیف پول گمشده

شاید در نگاه اول پیدا کردن کیف پول گمشده بسیار دشوار به نظر برسد. بهتر است از فرصت دوم خود استفاده کنید و بیشتر جزئیات تصویر را بررسی کنید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون شناسایی کیف پول گمشده: اگر به تصویر دقت کنید، متوجه می شوید که کیف پول مرد پشت معشوقه او پنهان شده است. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، کیف پول پشت موهای زن پنهان شده است. آیا شما کیف پول گم شده مرد را در آزمون شناسایی کیف پول گمشده دیدی؟

از دست ندهید: تصاویر کوروش کبیر در باشگاه بدنسازی مدرن

آزمون-شناسایی-کیف-پول-گمشده-3

شاید برایتان جالب باشد

داستان جذاب: حکایت زنان حقه باز که مرد جوجه فروش را لخت کردند!

حکایت ملانصرالدین و زن کاملی که به دردش نمی خورد!

بخوانید: داستان واقعی شکست شاه عباس صفوی از موش ها!

تست چالشی: می تونی در 5 ثانیه اشتباه تصویری سرقت از بانک رو تشخیص بدی؟

داستان پادشاه و خواستگاری از دخترش که اشتباهی عاشق او شد+ قسمت دوم

داستان شاهزاده مشرق زمین و پرنسس مغرب زمین

زن خلبان کدومه؟ حواستون باشه یکی از خانم خوشگلا رباته!

ضریب هوشی خود را تست کنید و عدد گم شده را در 12 ثانیه پیدا کنید!

داستان مرد کچل و دروغ شاخ داری که دل دختر پادشاه را برد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 14 =

دکمه بازگشت به بالا