;
سرگرمی

از این سه خانم یکیشون بلوند واقعیه،میتونی 7 ثانیه ای شناساییش کنی؟

آزمون هوش تصویری خانم بلوند: در تصویر آزمون هوش تصویری خانم بلوند ما سه خانم را مشاهده میکنیم که در آرایشگاهی دیده می شوند که برای زیبایی و اصلاح به آن مراجعه نموده اند،یکی از این سه نفر یک بلوند واقعی می باشد.

آیا با توجه به تصویر و نشانه های موجود در آن میتوانید وی را شناسایی نمایید،برای این کار زمان شما محدود است و تنها 7 ثانیه فرصت دارید.

 

تصویر آزمون هوش تصویری خانم بلوند

آزمون هوش تصویری خانم بلوند 1

.

.

.

برای انجام این کار، باید از مهارت های شناختی و بهترین دارایی های خود استفاده کنید. در واقع، حل آزمون هوش تصویری خانم بلوند ثابت می کند که شما یک نابغه واقعی هستید. این نوع آزمون به شما امکان می دهد عملکرد فکری خود را به نمایش بگذارید. بنابراین راه خوبی برای نشان دادن یا اثبات هوش خود به دیگران است. در نهایت، توضیح این نکته ضروری است که تست‌های IQ به بهینه‌سازی مغز کمک می‌کنند زیرا به شناسایی و مبارزه با مشکلات تمرکز و حافظه کمک می‌کنند.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش تصویری خانم بلوند

بیایید ابتدا به بررسی این خانم ها بپردازیم: خانم سمت چپی موهای زاید زیر بغلش به رنگ مشکی می باشد پس وی نمیتواند بلوند باشد،زن وسطی نیز معلوم است که موهای خود را رنگ کرده ،وی نیز نمیتواند زن بلوند باشد،زن سمت راستی نیز موهای خود را به رنگ سبز در آورده است ولی اگر به ابروهای وی دقت کنید متوجه رنگ زرد آن می شوید،وی برای آنکه بلوندیش بیش از حد بوده موهایش را رنگ نموده است.

آزمون هوش تصویری خانم بلوند 2

آیا آزمون هوش تصویری خانم بلوند را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − ده =

دکمه بازگشت به بالا