;
سرگرمی

در تصویر اگه تونستی 5 ثانیه ای فردی که از آینده اومده رو شناسایی کنی خیلی تیزبینی.

هوش تصویری فردی از آینده: در تصویر آزمون هوش تصویری فردی از آینده ما شاهد برگزاری یک مهمانی در یک مکان خصوصی در دهه 1970 میلادی هستیم که در آن افراد حاضر در حال خوشحالی و گرفتن جشن می باشند،در میان آنها فردی وجود دارد که از آینده به این زمان مسافرت کرده است.

با توجه به تصویر و نشانه های موجود در آن میتوانی بگویی کدام فرد از آینده آمده است،یادتان باشد زمان شما محدود است و تنها 5 ثانیه فرصت دارید.

 

تصویر آزمون هوش تصویری فردی از آینده

هوش تصویری فردی از آینده 1

.

.

.

اگر می خواهید خود و یا اطرافیان خود را محک بزنید، توانایی ها و مهارت های شناختی آن ها را بسنجید در جای درستی قرار گرفته اید. بازی های فکری نیاز به منطق و مهارت های حل مسئله دارند. این بازی ها و سوالات تصویری، توانایی ما را برای تفکر خلاقانه و منطقی آزمایش می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که حل بازی های فکری مفید است، اما به طور خلاصه، این معماهای ذهنی اگر به طور منظم حل شوند، می توانند شما را باهوش تر کنند، به علاوه سرگرم کننده هستند!

.

.

.

پاسخ آزمون هوش تصویری فردی از آینده

با کمی دقت و تمرکز به راحتی میتوانید بفهمید که چه کسی از آینده آمده است،مردی که در حال صحبت با زن جوانی است از آینده آمده است،کافیست به گوشی پیشرفته وی که در جیبش وجود دارد نگاه کنید،چون مطمئنا میدانیم در دهه 70 گوشی همراه وجود نداشته است.

هوش تصویری فردی از آینده 2

آیا آزمون هوش تصویری فردی از آینده را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 9 =

دکمه بازگشت به بالا