;
سرگرمی

مهارت های ریاضی خود را آزمایش کنید و آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی را 10 ثانیه ای حل کن.

آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی: مهارت های ریاضی خود را آزمایش کنید و آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی را در 10 ثانیه پیدا کرده و معادله آخر را حل کنید. این تست هوش ریاضی مهارت های ریاضی شما را آزمایش می کند. این آزمون برای افرادی که در ریاضیات قوی هستند در نظر گرفته شده است و به شما این امکان را می دهد که در حین سرگرمی، دانش خود را به کار ببندید.

برای آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی که یک چالش هوشی محرک است آماده شوید و منطق خود را امتحان کنید. آیا آماده کشف رازهای پشت این تست هوش ریاضی هستید؟

 

تصویر آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی

آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی 1

.

.

.

آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی از بسیاری جهات هیجان انگیز است.چون نه تنها به شما کمک می کند تا مهارت های ریاضی خود را توسعه دهید، بلکه یک راه سرگرم کننده برای گذراندن زمان است. این بازی برای همه قابل دسترسی است، فقط باید اصول اولیه عملیات ریاضی را بدانید.چون عملیات مورد استفاده شده در این تست هوش ریاضی ساده است، با این حال، زمان تعیین شده برای پاسخ به این آزمون را دست کم نگیرید.

.

.

.

پاسخ آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی

ارزش هر گل قرمز= 6

ارزش هر گل سفید= 3

ارزش هر گل آبی = 3

با توجه به فرمول ریاضیات جواب این گونه می شود: 15=3-6*3

پس جواب نهایی آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی 15 می شود.

آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی 2

آیا آزمون هوش ریاضی با گل های رنگی را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا