;
سرگرمی

آزمون هوش قاتل حرفه ای را پیدا کنید! کدامیک دارد دروغ می گوید؟!

آزمون هوش قاتل حرفه ای: این چالش های تصویری، تخیل، منطق و توجه به جزئیات شما را آزمایش می کنند. سرگرمی امروز را از دست ندهید.

تست‌های هوشی که امروزه به عنوان تست هوش شناخته می‌شوند در سال 1905 توسط روان‌شناس فرانسوی آلفرد بینه (1857-1911) ایجاد شد. او می خواست مشخص کند که نتیجه پایین در تست های IQ نشان دهنده ناتوانی در یادگیری نیست، بلکه نشان دهنده این است که باید زمان بیشتری را برای مطالعه اختصاص داد.

شاید جالب باشد: تست هوش تصویری پرستار: نابغه ها بگویید کدام خانوم پرستار انسان نیست؟!

آزمون هوش قاتل حرفه ای را پیدا کنید: سه زن مشکوک به قتل یکی از مهمانان هتل هستند. اما هر سه می گویند که مرتکب قتل نشده اند. یکی می گوید من داشتم نقاشی می کشیدم. دومی می گوید من دستم به خاطر دلستر قرمز شده و سومی هم می گوید که در حال خرد کردن مواد غذایی بوده و دستش را بریده بنابراین لکه های قرمز روی لباسشان دلیل دارد.

با توجه به شواهد و گفته های آن ها چه کسی قاتل است؟!

آزمون هوش قاتل حرفه ای را پیدا کنید! کدامیک دارد دروغ می گوید؟!

حتما ببین: آزمون شناسایی داماد: کدوم مرد با این زن ازدواج خواهد کرد؟

آزمون هوش قاتل حرفه ای

.

مطلب داغ که باید بخوانید: از بین بردن چروک صورت با ماسک های خانگی که بمب کلاژن اند!

.

اگر پاسخ آزمون هوش قاتل حرفه ای را آماده کرده اید وقتش رسیده که در ادامه جواب را ببینید. اگر پاسختان یکی بود به خودتان آفرین بگویید و اگر نه ناامید نشوید! هزاران تست در دنیا هست که بخش های مختلف هوش شما را می سنجد. شاید اینجا اشتباه کنید اما تست های دیگر ممکن است برایتان مثل آب خوردن باشد!

.

باهوش ها بشتابید: بازی فکری حاصل یک ها: حتی کسانی که باهوش اند معمولا جواب اشتباه می دهند!

.

جواب آزمون هوش قاتل حرفه ای

زن سمت چپ قاتل است؛ چون وانمود می کند لکه های خون مربوط به بریدگی و زخم است. او می گوید دست ار بریده اما هیچ کدام از انگشتانش خونی و زخمی نیست بنابراین دروغ می گوید و لکه های خون مربوط به قربانی است.

خیلی جالبه این تست: آزمون شناسایی طلاق: کدام زوج در آستانه طلاق گرفتن هستند؟

جواب آزمون هوش قاتل حرفه ای

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

این نوع از آزمون های هوش به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

اهمیت معماهای تصویری چیست؟

آزمون هوش قاتل حرفه ای: مغز پیچیده ترین اندام انسان است. نه تنها مسئول مدیریت عملکردهای اساسی زندگی مانند تنفس، حرکت و کار اعضای بدن است، بلکه قادر به فرآیندهای پیچیده تفکر، حافظه و کنترل رفتار و احساسات است. با وجود اهمیت آن، ما اغلب حتی از قدرت واقعی آن آگاه نیستیم. به همین دلیل است که ما هر روز با به اشتراک گذاری بازی فکری اهمیت تقویت آن را برای شما یادآور می شویم.

مهارت های خاصی وجود دارد که به چیزی بیش از آموزش و عادت نیاز ندارد، مغز شما را شرطی می کند و آن را در معرض آزمایش قرار می دهد و محدودیت های خود را فراتر می برد. دقیقاً به همین دلیل است که بهترین زمان برای یادگیری مهارت‌ها در دوران کودکی است، زیرا وقتی کودک هستیم، مرز محدودیت‌های مشخص را نمی‌بینیم. بدون ترس از اشتباه کردن، تلاش کردن سرگرم کننده تر است.

آیا معماهای منطقی و معماهای تصویری یکی هستند؟

آزمون هوش قاتل حرفه ای: به طور کلی می توان بین معماهای منطقی و معماهای تصویری تمایز قائل شد. اولی بازی هایی هستند که راه حل معما از طریق استدلال و شهود قابل دسترسی است. این نوعی سرگرمی است که به دانش قبلی بستگی ندارد، بلکه یک تمرین ذهنی برای خواندن بین خطوط داده های ارائه شده در توضیحات است.

چرا باید تست هوش و معما حل کرد؟

درست مانند ماهیچه های ما، مغز ما نیز نیاز به تمرین دارد و در وضعیت خوبی قرار دارد  البته، یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار این است که به طور منظم قدرت مشاهده خود را آزمایش کنیم.

حل بازی فکری و پازل علاوه بر سرگرمی بودن، فواید بی شماری نیز دارد. حل پازل ها و بازی های فکری ارتباط بین سلول های مغز را تقویت می کند که به بهبود حافظه کمک می کند. بازی های پازل مغز شما را برای دیدن رویکردهای مختلف برای مشکلات آموزش می دهند. و در آخر تست ها و معماها به تمرین عضلات چشم شما کمک می کنند

این مطالب هم جالب هستند:

این مطلب رو حتما ببین: با این خوراکی ها سریعا لاغر می شوید! تا حالا روغن نارگیل خوردی؟

حتمن ببین: تست هوش ریاضی معادله ای برای اونایی که مخ محاسباتی شون مثل بمبه! می تونی حل کنی؟!

قدرت دیدت رو بسنج: تست بینایی 1 متفاوت و 3 ثانیه ای پیدا کن! از هر سه نفر یه نفر موفق شد!

حتما امتحان کنید: لخت کردن مو با محصولات طبیعی: چطوری موهایی صاف داشته باشیم؟

آزمون هوش خطر جدی جون کدوم بچه رو تهدید می کنه؟ این تست نکته داره!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. اون که میگه لک دلستر هست دروغ میگه.چون دلستر لکه اش شبیه به خون نبست.و زنی که چاقو داره اگه کسی رو به قتل رسونده باشه باید نوک چاقو قرمز و خون آلود باشه این کنار چاقو خون آلود هست وقتی چاقو دستتو میبره از کنار رد میندازه اما وقتی فرو میره برا قتل نوک چاقو قرمز میشه.و این که ی زن چاقو دستش باشه و شما تست بدید کی قاتل هست خییییلی جوابش ساده میشه دیگه نیاز به فکر کردن نداره.

  2. ولی به نظر من اونی که گفته من نقاشی کردم قتل انجام داده چون یک خدمتکار که سر پستش نمیتونه نقاشی بکشه !..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا