;
سرگرمی

آزمون چالش بینایی با پرنده؛ اگه دید قوی داری پرنده استتار شده را پیدا کن!

آزمون چالش بینایی با پرنده: ما در عصری زندگی می کنیم که شبکه های اجتماعی نقش فعالی پیدا کرده اند. در حال حاضر همه نسل ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. اکنون پازل ها در شبکه های اجتماعی نیز کاربران اینترنتی را به خود جذب کرده اند. این پازل ها علاوه بر سرگرمی دقت، توجه و تمرکز را در شما افزایش می دهند. امروز مجله گفتنی با یک پازل سخت مهمان شماست. باید پرنده را در آزمون چالش بینایی با پرنده پیدا کنید.

پرنده را در عکس بیابید. اگر بینایی خوبی داشته و تیزبین باشید، پرنده را به راحتی پیدا خواهید کرد. این عکس اخیراً در فضای مجازی منتشر شده و گفته می شود که در یکی از مناطق کوهستانی چین گرفته شده است. عکاس نیز متوجه پرنده نبود و بعدها متوجه آن شده است. در عکس یک پرنده وجود دارد. پیدا کردنش چندان راحت نیست. چون با رنگ سنگ های آنجا استتار شده است. با مجله گفتنی و آزمون چالش بینایی با پرنده همراه شوید.

آزمون چالش بینایی با پرنده

گاهی برخی تصاویر چشمان ما را فریب می دهند. این اتفاق به خصوص در طبیعت بسیار اتفاق می افتد. تو نمی توانی به درستی پدیده ها را تشخیص دهی. در آزمون امروز چشمان شما با یک عکش محک زده خواهد شد. با آزمون قدرت بینایی با پرنده همراه باشید.

اخیراً کاربران شبکه های اجتماعی مجذوب این عکس شده اند. برخی عکس ها ما را مسحور می کنند، برخی دیگر چشمان ما را فریب می دهند. برخی از افراد هستند که از تماشای انواع ویدیوهای سرگرم کننده و ویدیوهای ویروسی لذت می برند. اما عده ای هم هستند که چالش ها را دوست دارند. به همین دلیل محتوایی که در شبکه جستجو می کنند نیز متفاوت است. من پازل عکس را دوست دارم. معماهایی مانند “چند حیوان در این عکس پنهان شده اند” .. “مار در این عکس پنهان شده است.. او را پیدا کنید” همیشه در حال پخش شدن هستند.

پازل های عکس گزینه ای عالی برای استراحت قبل از خواب و فعال کردن مغز هستند. اینها نه تنها مغز شما را تغذیه می کنند، بلکه چشمان شما را نیز آزمایش می کنند. برخی افراد تا زمانی که چیزی در عکس پیدا نکنند نمی خوابند. پازل های عکس اخیرا در شبکه های اجتماعی مرسوم شده است. در تصویر زیر نیز یک پرنده مخفی شده است، آن را پیدا کنید.

پیشنهادی: افسانه هندی کوزه ترک خورده که ماجرایی آموزنده دارد!

آزمون چالش بینایی با پرنده1

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون چالش بینایی با پرنده

آیا نتوانستید هنوز پرنده را پیدا کنید؟ این پرنده دقیقا لای تخته سنگ ها است. اگر قدرت چشم و تمرکز زیاد باشد در کمتر از 5 ثانیه آن را پیدا می کنید. بسیار آسان است. پس دوباره امتحان کنید. اگر پیدا نتوانستید به پایین صفحه مراجعه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

جواب آزمون چالش بینایی با پرنده: خوب به این تصویر دقت کنید. پرنده در تصویر علامت گذاری شده است. برای حل این چالش های بینایی که استتار در طبیعت هستند بایستی هوش تصویری بالایی داشته باشید.

حتمن انجام دهید: با جواب دادن به این 10 سوال؛ سن عقلی خود را بفهمید!

پیشنهادی: داستان پهلوان پنبه؛ وقتی پهلوانان نمی میرند!

آزمون چالش بینایی با پرنده2

برایتان جالب خواهد بود

بهترین عکس های کمدی حیات وحش 2023+ تصاویر برنده

خیلی جالبه: کسی که صاحب اصلی گربه می باشد را میتونی 7 ثانیه ای تشخیص بدی؟

اگه گوزن داخل تصویر رو پیدا کنی، چشات مثل جغد تیزه!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا