;
سرگرمی

مرد مجارستانی پس از اشتباه کارفرما به طور موقت ثروتمند شد!

ثروت موقتی مرد مجارستانی: مردی از مجارستان زمانی که کارفرمایش به طور تصادفی 367 ​​برابر بیشتر از درآمد واقعیش به او دستمزد پرداخت کرد، به طور موقت ثروت بادآورده ای بدست آورد و علیرغم درخواست کارفرما برای بازگرداندن پول، مرد حاضر به تمکین درخواست وی نشد.

اشتباه واریز و ثروت موقتی مرد مجارستانی

این اتفاق برای فردی ناشناس از شهرستان سوموگی مجارستان بود که مدت کوتاهی در شرکتی در کاپوسوار مشغول به کار بود. اگرچه دوره آزمایشی او به پایان رسیده بود، او قرار بود حقوقی معادل 92549 فورینت معادل 238 یورو (260 دلار) دریافت کند. اما به دلیل خطایی که توسط مرد که یک حساب بانکی اتریشی ارائه کرده بود، این شرکت به طور ناخواسته 367 برابر مبلغ مورد نظر و در مجموع 92549 یورو واریز کرد.

اشتباه واریز و ثروت موقتی مرد مجارستانی

پس از کشف اشتباه، شرکت مجارستانی با کارمند سابق خود تماس گرفت و درخواست بازگشت وجوهی که به اشتباه منتقل شده بود را کرد. این مرد مدعی شد که دیگر به حساب بانکی خود در اتریش دسترسی ندارد و به همین دلیل استرداد پول برایش غیرممکن شده است. با این حال، تحقیقات بیشتر نشان داد که وی تقریباً 15500 یورو وجه نقد از حساب اتریش از طریق دستگاه خودپرداز در جنوب مجارستان برداشت و به حساب بانکی دیگری منتقل کرده است.

با کمک دفتر دادستانی منطقه کاپوسور، این شرکت با موفقیت حساب بانکی متهم اتریش را مسدود کرد و ترتیبی داد که وجوه به حساب خود بازگردانده شود. در حال حاضر، آنها تقریباً 72000 یورو را توانسته اند از کارمند سابق خود پس بگیرند و امیدوارند که در نهایت تمام مبلغی را که اشتباهاً به کارمند سابق ارسال شده است، بدست آورند.

فرد متهم اکنون با اتهام تصاحب غیرقانونی و جریمه قابل توجهی مواجه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =

دکمه بازگشت به بالا