;
سرگرمی

بازی فکری: اگه قهرمانی در حد رئال مادرید بگو کدوم خانواده ثروتمنده؟!

بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار: سوال این آزمون ساده است: در تصویر زیر 2 خانواده مختلف را در یک فرودگاه مشاهده می کنید که میخواهند مسافرت کنند، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانواده ثروتمند است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم خانواده پولداره. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: باهوشا و نوابغ فرار از زندان بگن کدوم زندانی فرار می کنه؟!

بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این 2 خانواده ثروتمند است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم خانواده پولداره؟

بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار 1

این هم جالبه: چیستان: کدام پرنده اگر بیوه شود، کچل می شود!؟

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم زن، مادر دختر زیبای وسطی است!؟

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار

آیا متوجه شدید کدوم خانواده پولداره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار: خانواده سمت راست یه خانواده اصیل و ثروتمند از نسل سلطنتی هستند مگرنه در دوره امروزی داشتن همچین استایلی مرسوم نیست.

بازی فکری شناسایی خانواده خیلی پولدار 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

بازی فکری: اگه عقل و ذکاوت داری زیاد بگو کدوم خانم فریبکاره؟!

چیستان: کدام میوه است که سه حرف اولش نام یک کشور است!؟

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا