;
سرگرمی

بازی فکری: اگه عقل کل خاندانت هستی از کدوم در بری زنده می مونی؟!

بازی فکری شناسایی در مناسب فرار: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 4 درب متفاوت را مشاهده می کنید، پشت یک درب ماری خطرناک، پشت یک درب رتیل های بسیار سمی، پشت یک درب روباه های بسیار گرسنه و فراوان، پشت یک درب هم خفاش های خونخوار! شما اگر امروز نیاز به فرار از یکی از این درب ها داشته باشید، کدام درب را برای فرار انتخاب می کنید تا زنده بمانی !؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 8 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم درب خطرناک نیست. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی در مناسب فرار، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی در مناسب فرار همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: بچه زرنگا با دلیل بگین کدوم دختر هم اتاقی داره؟!

بازی فکری شناسایی در مناسب فرار

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی در مناسب فرار را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی در مناسب فرار و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی در مناسب فرار این است که شما اگر امروز نیاز به فرار از یکی از این درب ها داشته باشید، کدام درب را برای فرار انتخاب می کنید تا زنده بمانی؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 8 ثانیه کشف کنید کدوم درب خطرناک نیست؟

بازی فکری شناسایی در مناسب فرار 1

این هم جالبه: بگو کجای بدنت خال داری تا راز پنهانت رو بگم! حتمن نتیجه رو ببین

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی در مناسب فرار

آیا متوجه شدید کدوم درب برای فرار مناسبه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 8 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی در مناسب فرار: درب اول سمت چپ مناسب هست، کمی صبر کنیم در طول روز خفاش ها آرام هستند!

بازی فکری شناسایی در مناسب فرار 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. پس باید شما سوال را طوری دیگری مطرح می کردید برای زنده ماندن در روز کدام درب را انتخاب میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا