;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا بگو کدوم خانم طلا مخفی کرده؟!

بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما 3 خانم را در یک هواپیما مشاهده می کنید، یکی از این خانم ها با خودش طلا دارد و مخفی کرده است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها با خودش طلا مخفی کرده است؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدام خانم طلا مخفی کرده است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا همراه باشید.

این هم جالبه: حکایت خواهر ندار و خواهر دارا / خواهری که صداقتش عاقبت خوش را برایش رقم زد!

بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خانم ها با خودش طلا مخفی کرده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدام خانم طلا مخفی کرده است؟

بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه در نکته سنجی از همه بهتری، بگو اشتباه تصویر چیه؟!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه نتونی جواب نهایی رو درست بگی از اول ابتدایی بخون!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا

آیا کدام خانم طلا مخفی کرده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه اهل حساب و کتابی بگو کدوم سگ اول بهش شیر می رسه؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا: خانم سمت راست طلا رو به عنوان پابند با خودش برده تا کسی شک نکند!

بازی فکری شناسایی مخفی کننده طلا 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − ده =

دکمه بازگشت به بالا