;
سرگرمی

بازی فکری: اگه مخت درست کار می کنه بگو کدوم یکی بدون بلیط سوار شده؟!

بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر داخل یک اتوبوس را مشاهده می کنید که چندین نفر مسافر دارد، شما باید با توجه به نشانه ها تشخیص دهید که کدام فرد بدون بلیط سوار شده است!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد بدون بلیط سوار شده. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط همراه باشید.

این هم جالبه: داستان کاکل زری و دندون مروارید افسانه کهن فارسی!

بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط این است که شما باید با توجه به نشانه ها تشخیص دهید که کدام فرد بدون بلیط سوار شده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد بدون بلیط سوار شده؟

بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوم آقا از فروشگاه شلوار دزدیده؟!

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: کدوم هیزم شکن نادون و تازه کاره؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط

آیا متوجه شدید کدوم فرد بدون بلیط سوار شده؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ بگن این مرد چرا وحشی شده و زنش رو هول داده؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط: کودک بدون بلیط سوار شده است! کودکان نیازی به تهیه بلیط ندارند.

بازی فکری شناسایی مسافر بدون بلیط 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

این هم جالبه:

رواشناسی شخصیت: پرنده مورد علاقه ات کدومه تا بگم چجور آدمی هستی

بازی فکری: اگه شیطون شناسی، بگو کدوم دانش آموز معلمو اذیت کرده؟!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 15 =

دکمه بازگشت به بالا