;
سرگرمی

بازی فکری: چه کسی احتمال زنده ماندنش بیشتر از دیگران است!؟

بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی: سوال این آزمون ساده است: در این تصویر شما ترن هوایی را در یک شهربازی مشاهده می کنید، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این افراد از ترن حادثه دیده نجات پیدا می کند؟ شاید پیدا کردن پاسخ این آزمون برای یک تیزهوش در یک نگاه سخت نباشد!؟ برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع کدام فرد نجات پیدا می کند. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی همراه باشید.

این هم جالبه: حکایت دو خواهر و پسر هوس باز: پسری که هر لحظه عاشق دختری می شد!

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شر و شور شناسی بگو کی رو تخته اینو نوشته؟!

بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این افراد از ترن حادثه دیده نجات پیدا می کند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدام فرد نجات پیدا می کند؟

بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی 1

این هم جالبه: مهارت بینایی ات رو با پیدا کردن حروف میان اعداد بسنج!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه شیطنت شناسی بگو کدوم کارمند خرابکاری کرده؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی

آیا کدام فرد نجات پیدا می کند؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: به نظر شما در کدوم حالت احتمال زنده موندن مرد بیشتره؟

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی: فردی که علامت زده ایم احتمالا زنده می ماند. پای این فرد توسط طنابی به این وسیله گیر کرده است و به او اجازه می دهد که راحت تر خود را به وسیله متصل نگه دارد. بقیه افراد ممکن است یه زودی خسته شده و جان خود را ازدست بدهند.

بازی فکری شناسایی نجات یافته شهر بازی 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

حکایت امامزاده ساختگی / این همان امامزاده ایست که با هم ساخته ایم!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − سه =

دکمه بازگشت به بالا