;
سرگرمی

بازی فکری: اگه باهوشی در حد رئال مادرید بگو کدوما والدین نوزادن؟!

بازی فکری شناسایی والدین نوزاد: سوال این آزمون ساده است: شما مرد و زن را مشاهده می کنید که هرکدام می گویند که نوزاد درون تصویر فرزند آنهاست، شما باید متوجه شوید که کدام یک از این ها والدین واقعی نوزاد هستند؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 10 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوما والدین نوزادن. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی والدین نوزاد، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری شناسایی والدین نوزاد همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه ضریب هوشیت بالای 100 هست بگو کی حیوون مخفی کرده؟!

بازی فکری شناسایی والدین نوزاد

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی والدین نوزاد را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی والدین نوزاد و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی والدین نوزاد این است که شما باید متوجه شوید که کدام یک از این ها والدین واقعی نوزاد هستند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 10 ثانیه کشف کنید کدوما والدین نوزادن؟

بازی فکری شناسایی والدین نوزاد 1

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی والدین نوزاد

آیا متوجه شدید کدوما والدین نوزادن؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی والدین نوزاد: زن و مرد سمت راست والدین اصلی هستند، به خال روی صورت مرد و نوزاد دقت کنید همینطور رنگ موی همسرش با نوزاد یکی است. بعضی کاربران به بیان جنسیت دقیق زوج سمت چپ اشاره کرده اند که این ممکن است آنها از پرستاران شنیده باشند نوزاد پسر است!

بازی فکری شناسایی والدین نوزاد 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا