;
سرگرمی

بازی فکری: اگه ضریب هوشیت بالای 100 هست بگو کی حیوون مخفی کرده؟!

بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده: سوال این آزمون ساده است: شما 3 مسافر را مشاهده می کنید که یکی از آنها یک حیوان با خود مخفی کرده است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از آنها حیوان مخفی کرده است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد حیوان مخفی کرده است. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند. با مجله گفتنی و بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده همراه باشید.

این هم جالبه: بازی فکری: باهوشای خون آشام شناس بگن کدوم مادربزرگ خون آشامه؟!

بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از آنها حیوان مخفی کرده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد حیوان مخفی کرده است؟

بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده 1

این هم جالبه: چیستان: آن چیست به اندازه فیل بزرگ است ولی وزنی ندارد؟

.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه در حد یه کارگاه باهوشی بگو کدوم خانم مجرم و خطرناکه؟!

.

.

.

پاسخ بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده

آیا متوجه شدید کدوم فرد حیوان مخفی کرده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا بیا بگو کدوم خانواده فیک و تقلبیه؟!

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده: این خانم که علامت زدیم مشخصه چیزی مخفی کرده!

بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این هم جالبه: حکایت قاضی هوس باز و زن بازرگان | بازرگانی که همسرش را به قاضی معتمد شهر سپرد!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا