;
سرگرمی

تست بینایی: اگه فکر می کنی قدرت دیدت عالی هست، دو موش تصویر شیر را پیدا کن!

تست بینایی با موش کنار شیر: در بخش تفریح و سرگرمی گفتنی، امروز مهارت های شناختی به ویژه دقت و بینایی خود را بار دیگر امتحان کنید. چالش تصویری امروز، به دنبال این است که با یک تست ساده اما چالشی به تمام توانائی ها و مهارت هایتان هشدار دهد که تا چه اندازه می توانند فریب بخورند و یا اینکه دچار تردید شوند. تنها کاری که باید در چالش تصویری که در بخش سرگرمی مجله گفتنی با شما به اشتراک می گذاریم انجام دهید این است که با دقت به تصویر نگاه کنید تا زمانی که دو موش را که در تصویر شیر پنهان شده اند را پیدا کنید.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد یورو 2024، بگو کدوم دختر خواهر واقعی بیماره؟!

تست بینایی با موش کنار شیر

همان طور که اشاره شد این تست مهارت های شما را محک می زند. لذا لازم است با دقت به تصویر تست بینایی با موش کنار شیر نگاه کنید. رمزگشایی معماهای تصویری چندان آسان نیست.رکورد یافتن دو موش در تصویر شیر تقریبا 8 ثانیه بوده است و شما نیز برای اثبات خود و توانائی هایتان به همین مقدار زمان نیاز دارید.

لذا با توجه به آنچه گفته شد، بهتر است فوق العاده متمرکز باشید. بعداً نگویید که ما به شما هشدار ندادیم. اگر تست بینایی با موش کنار شیر مجله اینترنتی گفتنی را در کمتر از 8 ثانیه حل کنید، دارای بینایی، تمرکز و دقت عالی هستید.

در تصویر تست بینایی با موش کنار شیر،  شیری را در حال غرش می توان دید. در تصویر دو موش وجود دارد که تجسم آنها بسیار دشوار است. برای بالا بردن سطح دشواری پازل تصویری، تنها 8 ثانیه فرصت دارید تا آنها را پیدا کنید. آیا فکر می کنید می توانید آن را انجام دهید؟ با دقت به تصویر نگاه کنید!

تست بینایی با موش کنار شیر 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد انیشتین بگو کدوم راننده آدم خطرناکیه؟!

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: چه کسی احتمال زنده ماندنش بیشتر از دیگران است!؟

.

.

.

پاسخ تست بینایی با موش کنار شیر

اگر به این قسمت از یادداشت رسیده اید، به این دلیل است که هنوز در تلاش برای یافتن مکان دو موش در تصویر هستید. بدون استرس از شما دعوت می کنیم تا در اسرع وقت حل تست بینایی با موش کنار شیر بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی را ببینید. همانطور که در ابتدای چالش به شما گفتیم، این تست یکی از پیچیده ترین تست هایی است که در حال حاضر در شبکه های اجتماعی وجود دارد.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: با پیدا کردن اشکال تصویر در 6 ثانیه، دقت ات را امتحان کن!

.

.

.

پاسخ تست بینایی با موش کنار شیر: آیا توانستید در تلاش اول، موش ها را پیدا کنید. اگر آنها را پیدا نکردید می توانید به تصویر پایین صفحه مراجعه کنید.

تست بینایی با موش کنار شیر 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

چالش چوب کبریتی: فقط یک حرکت معادله 2=7+5 رو درستش کن و نشون بده باهوشی!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

دکمه بازگشت به بالا