;
سرگرمی

آیا می توانید پرنده پنهان شده در برگ ها را در 5 ثانیه تشخیص دهید؟

تست بینایی با یافتن پرنده بهشتی میان برگ ها: برای قرن‌ها، توهمات نوری با به چالش کشیدن مغز ما برای دیدن فراتر از آنچه که بینایی آن را مشاهده می‌کند، ذهن انسان را مورد آزمایش قرار داده است. پازل‌های توهم نوری نوید گسترش مرزهای تخیل شما را می‌دهند، از تصاویر بصری حیرت‌انگیز که روی دید شما تاثیر می‌گذارند تا الگوهای مسحورکننده‌ای که منطق را به چالش می‌کشند.

هدف این پازل ها کشف استعداد های پنهان مانند جزیی نگری و تمرکز شما است. این پازل ها روشی عالی برای توسعه مشاهده و توجه شما به جزئیات هستند. بنابراین، آیا شما برای پازل توهم نوری که به نام تست بینایی با یافتن پرنده بهشتی میان برگ ها است که امروز برای شما آماده کرده ایم آماده اید؟

حتما ببینید: فقط یک نابغه می تواند 3 تفاوت را در صحنه حیاط مدرسه در کمتر از 12 ثانیه تشخیص دهد!

تصویر تست بینایی با یافتن پرنده بهشتی میان برگ ها

تست بینایی با یافتن پرنده بهشتی میان برگ ها 1

.

.

.

در تصویر بالا درختی پر از برگ را مشاهده می کنید. پرنده ای در جایی در برگ ها پنهان شده است. آیا می توانید آن را در زمان معین تشخیص دهید؟ این پرنده را فقط افرادی می توانند پیدا کنند که مهارت های مشاهده ای خوبی دارند. بیایید بفهمیم که آیا پرنده در میان برگ ها هست.همانطور که می دانید، شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید تا پرنده را تشخیص دهید. بنابراین کورنومتر ساعت خود را تنظیم کنید و شروع به انجام این چالش کنید.

.

.

.

پاسخ تست بینایی با یافتن پرنده بهشتی میان برگ ها

تست بینایی با یافتن پرنده بهشتی میان برگ ها 2

آیا تست بینایی با یافتن پرنده بهشتی میان برگ ها را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − سه =

دکمه بازگشت به بالا