;
سرگرمی

تست روانشناسی پروانه؛ یکیشو انتخاب کن و نتیجه رو ببین!

ی

تست روانشناسی پروانه: انتخاب ها و تصمیماتی که می گیریم براساس ضمیر ناخودآگاه ماست. لذا همین انتخاب ها می تواند مسائل بزرگی را در مورد ما آشکار و روشن کند. به همین دلیل است که مجله گفتنی هر روز با تست شخصیت در خدمت خوانندگان گرامی است. این تست ها علاوه بر سرگرمی می توانند، بخش هایی از شخصیت شما را که حتی خود ممکن است از آن بی خبر باشید را روشن کند. پس با تست روانشناسی پروانه همراه با گفتنی باشید.

چالش بینایی: اگه گورخر متفاوت را زیر 7 ثانیه ببینی دیدت عالیه!

تست روانشناسی پروانه

تست‌های شخصیت شناسی تصویری، تست‌هایی هستند که به ما کمک می‌کنند ویژگی‌هایی را که ممکن است درباره خودمان ‌ندانیم، اما وجود دارند را کشف کنیم. اکثر تست‌ها باعث می‌شوند که شی یا شکلی را در یک تصویر انتخاب کنیم. این بار این تست، بسته به پروانه ای که در این مجموعه تصاویر انتخاب می کنید، نشان می دهد که شما چه نوع فردی هستید.

در تصویر شش پروانه را مشاهده خواهید کرد که هر کدام رنگ و شکل متفاوتی دارند. باید یکی را انتخاب کنید که بیشتر توجه شما را به خود جلب کرده است. به یاد داشته باشید که این تست ها باید صادقانه پاسخ داده شود. در ادامه معنا و تفسیر انتخاب هر یک از پروانه ها آمده است:

حتمن ببینید: تصاویر دیدنی از مهمانداران جذاب خطوط هواپیمایی+ عکس

تست روانشناسی پروانه

.

.

تست جالبه: آزمون هوش شوهر خانوم؛ عشق خانوم خوشگله کدومه؟

.

.

.

.

پروانه شماره 1

شما موجودی حساس و صادق هستید

اگر این پروانه زیبا را انتخاب کرده اید، به این معنی است که شما صادق، و بسیار رمانتیک هستید. شما با دیگران مهربانی زیادی نشان می دهید، حتی با کسانی که نمی شناسید، زیرا تقریباً همیشه خود را به جای دیگری قرار می دهید. شما بسیار احساساتی هستید و همیشه نگران نیازها و احساسات دیگران هستید، به طوری که گاهی اوقات از احساسات خود غافل می شوید.

حتمن ببینید: شخصیت شناسی آهنگ؛ غمگین گوش میدی یا شاد؟ نتیجه جالبه!

کمک به دیگران در ذات شماست و فوراً برای “نجات” کسی عجله دارید. با این حال، همیشه باید مراقب خود باشید، زیرا به اشتراک گذاشتن احساساتتان چیزی است که با آن مبارزه می کنید. نه به این دلیل که نمی خواهید، بلکه به این دلیل که احساس می کنید مشکلات را بر دوش دیگران می گذارید. همیشه باید در نظر داشته باشید که مشکلات شما به اندازه مشکلات دیگران مهم است و باید به همان زیبایی و مهربانی با خودتان رفتار کنید که با دیگران رفتار می کنید.

خیلی جالبه: نکته سنجی خودت را با شناخت زن پول دارتر اثبات کن

 پروانه شماره 2

شما فردی صلح طلب هستید

اگر این پروانه را انتخاب کنید به این معنی است که شما فردی صلح طلب و هماهنگ هستید. شما شخصیت بسیار آرام و شخصیتی واقع بین دارید. کلمه ای که می تواند شما را تعریف کند «تعادل» است و شما سعی می کنید آن را در تمام جنبه های زندگی خود به کار ببرید. شما معتقدید که حفظ تعادل بین زندگی شخصی و زندگی حرفه ای برای سلامت روان شما ایده آل است. علاوه بر این، اعتقاد شما این است که تعادل کامل کلید خوشبختی است.

وقتی با یک موقعیت ناخوشایند روبرو می شوید، می توانید خیلی راحت وحشت کنید و بدون اعتراف به راحتی ایمان خود را از دست بدهید. اطرافیان شما واقعاً نمی توانند آن را ببینند، زیرا ترجیح می دهید احساسات خود را پنهان کنند. آنها ترجیح می دهند از شما فاصله بگیرند تا زمانی که با مشکلات خود روبرو شوید و آنها را حل کنید.

پروانه شماره 3

شما دارای یک روح خلاق هستید

شما از آن دسته افرادی هستید که زیبایی را در همه چیز می بینید. در حالی که بسیاری از مردم فقط می توانند یک گل را ببینند، شما می توانید کل جهان را از طریق آن ببینید. دوست دارید همه چیز را تجزیه و تحلیل کنید، حتی زمانی که لازم نیست. تجزیه و تحلیل چیزها روش شما برای درک زندگی است. این همچنین شما را به فردی بسیار منطقی تبدیل می‌کند، و این باعث می‌شود که بیشتر مردم شما را بسیار بالغ ببینند.

در شغل خود، کمال را دوست دارید و ترجیح می دهید یک ضرب الاجل را از دست بدهید تا اینکه چیزی متوسط ​​را در زمان نامناسب ارائه دهید. این می‌تواند کار اضافه‌ای ایجاد کند، اما شما را آزار نمی‌دهد، زیرا کاری را که برای شغلتان انجام می‌دهید دوست دارید. شما در چیزهای کوچک که برای شما اهمیت زیادی دارد، شادی می کنید و سعی می کنید با کسانی که در درک شما مشکل دارند، صریح باشید.

 پروانه شماره 4

شما جاه طلب هستید

در مدرسه، مردم شما را به عنوان فردی که موفق ترین خواهد بود، توصیف می کردند. نه لزوما کسی که میلیونر شود، بلکه فردی بلندپرواز، سازمان یافته که به اهداف خود می رسد. شما بر این باورید که هدفی دارید و آماده هستید که آن را پیدا کنید و به برتری برسید زیرا این شخصیت شما را مشخص می کند. شما تنبلی را دوست ندارید و با افراد سخت کوش معاشرت می کنید زیرا شما اینگونه هستید و این چیزی است که به دنبال آن هستید. دوست دارید احساس امنیت کنید و گاهی از شکست می ترسید.

شکست بزرگ‌ترین ترس شماست، اما از طریق کارتان همیشه نشان می‌دهید که کمی به هدفتان نزدیک‌تر هستید. گاهی اوقات زندگی شخصی خود را کنار می گذارید، اما در پس ذهن خود به سرعت احساس گناه می کنید و سعی می کنید به محض اینکه متوجه شدید آن را با افرادی که دوستشان دارید جبران کنید. این به این دلیل است که عمیقاً باور دارید که تنها زمانی می توانید موفقیت خود را به اشتراک بگذارید که افرادی را که دوستشان دارید در کنار خود داشته باشید.

پروانه شماره 5

شما مشتاق هستید

اگر این پروانه را انتخاب کرده اید به این معنی است که شما فردی بشاش و مشتاق هستید. شما در هر کاری که انجام می دهید شادی می یابید و همیشه در هر موقعیتی جنبه های مثبت را می بینید. رویا و هدف شما در زندگی این است که تا جایی که می توانید تجربیات زیادی را جمع آوری کنید که فکر می کنید این معنای واقعی زندگی است. یکی از بزرگترین ترس های شما بی حوصلگی است.

شما فکر می کنید که کسالت یک زندان روانی است و گرفتار شدن در چنین مکانی، در حالی که تمام دنیا منتظر کشف شما هستند، بدترین اتفاقی است که ممکن است برای شما بیفتد، زیرا زندگی بسیار کوتاه و زیبا است. حتی اگر بتوانید کارها را در زمان مناسب انجام دهید، بیشتر اوقات برای رسیدن به ضرب الاجل تلاش می کنید. سعی می‌کنید چندین کار را همزمان انجام دهید، که باعث می‌شود تمرکزتان را از دست بدهید و در نهایت کارایی نداشته باشید، زیرا اشتیاق شما مانع می‌شود. اما از آنجایی که این بخش بزرگی از شخصیت شماست، چیزی است که شما را متمایز می کند و به جای اینکه بخواهید آن را تغییر دهید، باید آن را بپذیرید.

 پروانه شماره 6

شما فردی منطقی هستید

اگر این پروانه زیبا را انتخاب کرده اید به این معنی است که شما فردی بسیار منطقی و عاقل هستید. اطرافیان شما همیشه برای توصیه یا انتقاد صادقانه و سازنده به شما مراجعه می کنند، زیرا می دانید چگونه احساسات خود را در یک موقعیت از هم جدا کنید. شما به خود اجازه نمی دهید که از نظر عاطفی درگیر هیچ حادثه ای شوید زیرا معتقدید که این کار شما را از دیدن درست و نادرست بودن باز می دارد. همچنین شما اخلاق را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهید. شما همیشه در تلاش هستید تا کار درست را انجام دهید، وجدان پاکی داشته باشید، زیرا برای این جنبه در زندگی خود ارزش زیادی قائل هستید.

برایتان جالب خواهد بود

ماجرای ضرب المثل چند مرده حلاجی(داستان عارف مشهور ایرانی)

کدوم خانوم خوشگله یه پرنسس بچه پولدار نیست؟

تست روانشناسی بطری؛ یکیشو انتخاب کن و نتیجه اش رو بخون!

داستان ضرب المثل هر چه میگم نره میگه بدوش!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا