;
سرگرمی

اگه نمی دونی استعدادت توی چه شغلیه این تستو ببین!

تست شخصیت استعداد شغلی بسیار جالب است. اگر هنوز نمی دانید در چه شغل و حرفه ای با استعدادتر هستید نگاهی به این آزمون بیندازید. نتایج شما را شگفت زده خواهند کرد.

می خواهیم شخصیت شناسی از روی حالت دست ها را مرور کنیم. تست‌های روانشناسی می‌توانند در بهتر شناختن خود به ما کمک کنند. گاهی این تست‌ها بر اساس ظاهر و شکل ما هستند.

تست شخصیت استعداد شغلی

به تصویر زیر نگاه کنید. شکل دست شما کدام یک از ۴ دست زیر است؟ این مسئله حقایق و رمز و رازهایی را درباره شخصیت و نبوغ و استعدادتان لو خواهد داد. برای دیدن نتایج به انتهای صفحه بروید.

جالب و پیشنهادی: چیستان: آن چیست که در فرانسه، کره جنوبی، کره شمالی، عربستان، عراق و ترکمنستان دوم شده است اما در روسیه اول؟

تست شخصیت استعداد شغلی

.

.

.

.

.

.

.

 

نتایج تست شخصیت استعداد شغلی:

۱- آتش

تست شخصیت استعداد شغلی: دستان آتشین با کف دست‌های بزرگ و انگشتان کوتاه شناخته می‌شوند. هر چه انگشتان کوتاه‌تر باشند، شخص، مصمم‌تر است. کسانی که دستان آتشین دارند، فعال و زرنگ و پر شور و اشتیاق اند. خیلی زود تصمیم می‌گیرند؛ که می‌تواند دقیقا همان چیزی باشد که یک تیم گاهی نیاز دارد. هم چنین دستان آتشین، نشان دهنده علاقه به ارتباط برقرار کردن با مردم، سرگرمی و ورزش است.

۲- آب

تست شخصیت استعداد شغلی: دستان آبی، کف دستی باریک و کشیده، همراه با انگشتانی بلند دارند. آن‌ها نشان دهنده انسان‌های خلاق با شخصیتی منعطف اند. هم چنین انسان‌های رمانتیک و حساس نیز، دستانی آبی دارند.

آن‌ها با دستان آبی، به موسیقی، شعر و معما علاقه دارند. معمولا موفقیت را در کار‌هایی پیدا می‌کنند که باید در آن به دیگران کمک کنند؛ مانند خیریه و رهبری عرفانی.

۳- خاک

تست شخصیت استعداد شغلی: کف دست‌های مربع و انگشتان بسیار کوتاه، نشان دهنده دست‌های زمینی هستند. گفته شده کسانی که این نوع دست را دارند، بسیار مسئولیت پذیرند و امنیت و ثبات در اولویت لیست آن‌ها قرار دارد.

وقتی پای احساسات در میان باشد، کسانی که دستانی زمینی دارند، بیشتر آرام و مسالمت آمیز هستند. علایق این دسته از آدم‌ها شامل فعالیت‌های عملی مانند محوطه سازی و نجاری است.

۴- باد

تست شخصیت استعداد شغلی: دستان بادی، کف دست‌هایی مربع یا مستطیل شکل دارند و انگشتان تقریبا به اندازه کف دست هستند. دستان بادی نشان دهنده هوش بالا و مهارت برقراری ارتباط هستند. کسانی که دستان بادی دارند، بیش از حد تفکر می‌کنند؛ این باعث می‌شود که از دنیای اطرافشان، جدا به نظر برسند. دستان بادی بیشتر در کسانی پیدا می‌شود که در حرفه نویسندگی و تدریس مشغولند.

برایتان جالب خواهد بود

این عکس کودکی کدوم بازیگره؟ اگه بگی خدای سینمایی!

شعر صد دانه یاقوت از کجا اومد+ عکس شاعرش

آیا می تونی در کمتر از 12 ثانیه 3 تا تفاوت بین بابانوئل ها پیدا کنی؟

داستان بهلول و معامله با زن هارون الرشید!

با توجه به ماه تولدت این رنگی لاک ناخن بزن تا چشم نخوری!

چیستان قدیمی فارسی: آن چیست که جان دارد و نفس نمی کشد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 11 =

دکمه بازگشت به بالا