سرگرمی

تست شخصیت شرک: چقدر برای جنس مخالف جذاب هستید؟!

تست شخصیت شرک: آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چجور شخصیتی در عشق دارید؟ اولین عکسی که برایتان جالب به نظر می رسد انتخاب کنید تا بفهمید کی هستید؟

توجه کنید!

از دست ندهید: تست شخصیت شناسی تصویری: خصوصیات خوب درونی شما طبق علم کیمیاگری چیست؟!

دقت داشته باشید که قرار نیست شخصیتی که انتخاب می کنید لزوما نقش مثبتی داشته باشد و ممکن است حتی منفی باشد. شما در میان 4 عکسی که قرار داده ایم جالب ترین و بامزه ترین را انتخاب کنید تا پی به وجوه پنهان و ناخودآگاهتان ببرید.

پس هنگام انتخاب عکس، به کاراکترها در انیمیشن توجه نکنید تا بهترین نتیجه را در مورد جنبه های پنهان شخصیتی تان دریافت کنید!

اگه توی رابطه و ازدواج، شاهد تغییر رفتار و خیانت طرف مقابلت شدی، خیلی سخته که بخوای به رابطه ادامه بدی یا تمومش کنی. برای گرفتن این تصمیم و جلوگیری از خیانت، ابتدا باید نشانه‌های خیانت رو بلد باشی و بتونی به‌موقع تشخیص بدی. یک مشاور متخصص بهت کمک می‌کنه که از این سردرگمی دربیای

خیلی جالبه: آزمون بینایی کلید: از هر 50 نفر یه نفر موفق میشه تو 4 ثانیه پیداش کنه!

تست شخصیت شرک

شاید جالب باشد: تست هوش تصویری غذا: به نظر شما کدوم یکی از خانم های جوان در حال تظاهر است؟

کدامیک از 4 عکس زیر به لحاظ بصری از همه برایتان جالب تر است؟

1-شرک

حتما ببین: معمای تصویری اسب در خانه: اگر ظرف 3 ثانیه پیداش کنی سلطان تیزچشمایی!

خیلی جالبه: تست بینایی قارچ متفاوت کجاست؟ 4 ثانیه زمان داری!

تست شخصیت شرک عکس 1: شرک

حتما ببین: تست هوش فقط برای نوابغ: گاوصندوق را در تصویر رمزگشایی کنید!

2-پرنسس فیونا

تست شخصیت شرک عکس 2: پرنسس فیونا

اگر هوش کارآگاهی داری ببین: تست هوش کشف سناریوی قتل در این تصویر نبوغ می خواهد! آیا جزو ده درصد باهوش ها هستید؟

3-خره

تست شخصیت شرک عکس 3: خره

همچنین جالب است: آزمون هوش جابه جایی کبریت: آدم های باهوش با یه حرکت ساده معادله رو حل می کنند!

4-لرد فارکواد

تست شخصیت شرک عکس 4: لرد فارکواد

نتایج تست شخصیت شرک

اگر شرک را انتخاب کردید

تست شخصیت جالب: تست روانشناسی نقاط ضعف و قوت شما با این تصویر معلوم می شود!

تست شخصیت شرک: بداخلاق، کنایه آمیز و به شدت وفادار! شما شخصیتی سرسخت دارید و معمولا رهبر و رییس هر گروهی هستید. شما کاریزما و محبوبیت خاصی در میان افراد دارید و مردم روی کمک شما حساب باز می کند. یکی از نقاط منفی شما نفوذ ناپذیری و خودرایی است که گاهی می تواند یک شخصیت دیکتاتور و مغرور از شما بسازد.

افرادی که این عکس را انتخاب کرده اند معمولا در روابط عشقی خود هم مغرور و خودپسند هستند. آن ها معمولا به دلیل شخصیت جذاب و قدرتمند، جنس مخالف را تحت تاثیر قرار می دهند اما روابطشان در دراز مدت باعث دلگیری طرف مقابل می شود.

شما احتمالا امتیازهای ویژه ای دارید که شما را جذاب می کند مانند ظاهر خوب، ثروت یا تحصیلات و دانش عمومی. اما بهتر است یاد بگیرید که این ها به تنهایی برای موفقیت در رابطه های بلند مدت کافی نیستند و باید درک متقابل را نیز تمرین کنید.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی شوهر زن: کدوم مرد شوهر خانوم هست؟ زرنگا بلافاصله متوجه میشن!

اگر پرنسس فیونا را انتخاب کردید

تست شخصیت شرک: شجاع، مستقل و مصمم! مردم می گویند شما پرتلاش و امیدوار هستید و کم پیش می آید که جا بزنید. وقتی همه در حال استراحت هستند شما تلاش می کنید با انجام یک کار مفید و سازنده از روتین عادی و روزمره خارج شوید.

شما عموما ضریب هوشی بالایی دارید و در درس یا کار موفق هستید. این گونه افراد به دلیل مصمم بودن حداقل یک مهارت را به صورت جدی در زندگی شان دنبال می کنند و جاه طلب هستند.

اما جاه طلبی زیاد روی دیگر منفی شماست و اگر در آن افراط کنید ممکن است زندگی عشقی تان با شکست مواجه شود. شما سود و زیان هر چیز را می سنجید و در انتخاب عشق نیز همین طورید. دقت داشته باشید که احساسات نیز در زندگی مهم اند و تنها موفقیت در کار یا حرفه به معنای ارزشمند بودن آدم ها نیست و بهتر است به کسانی که می خواهند به دایره امن شما وارد شوند فرصت و اجازه بروز بدهید!

حتما ببین: آزمون شناسایی داماد: کدوم مرد با این زن ازدواج خواهد کرد؟

اگر خره را انتخاب کردید

تست شخصیت شرک: بیش فعال، مشتاق و وفادار ؛ شما فردی صمیمی و خوش مشرب هستید و استایل ورزشی دارید. مهم نیست چه نوع ورشی را انتخاب کنید اما کسانی که شما را می شناسند می دانند که روزهای تعطیل را نمی توانید در خانه بمانید و استراحت کنید! علاقه مندی شما اکتیو بودن است و مردم با حضور شما در جمع بهشان خوش می گذرد.

اما نقطه ضعف شما در روابطتان این است که دیگران را دچار سوتفاهم می کنید. اگر می خواهید علاقه خود را به فردی نشان دهید بهتر است کمی جدیت به خرج دهید و گرنه دیگران مجبور می شوند وانمود کنند دوست شما هستند. به دلیل شخصیت راحت و شوخی که دارید ممکن است دختر یا پسر مورد علاقه تان در ابراز علاقه به شما محتاط باشد و نگران شود که مبادا او را به دلیل علاقه اش سوژه کنید! سعی کنید برای نزدیک شدن به کسی که دوستش دارید گاهی کمی جدی شوید و با مهربانی رفتار کنید.

امتحان کنید: رنگ مو با دارچین و آبلیمو در منزل خیلی ساده است دست به کار شوید

اگر لرد فارکواد را انتخاب کردید

تست شخصیت شرک: محافظه کار، جدی و سرسخت! شما به لحاظ درونی شکننده و آسیب پذیر هستید، اگر چه در نمود بیرونی آن را نشان نمی دهید و به نظر می رسد که سرسخت و بی احساس هستید. عشق در زندگی شما تعاریف و معیارهای مشخصی دارد. شما همه چیز را اندازه می گیرید و تیزبین هستید. اصطلاحا از نظر دیگران مو را از ماست بیرون می کشید.

این افراد در پذیرش عقاید یا ایده های جدید مقاوم و محتاط هستند و می شود گفت که سنت گرا هستند و ترجیح می دهد با فرمول مشخصی پیش بروند. آن ها عشق را پدیده ای می بینند که به مرور و پس از صرف زمان کافی شکل میگیرد. عدم پذیرش نظرات مخالف باعث می شود تا در یافتن فرد مناسب همواره سردرگم باشند. بنابراین سعی کنید انعطاف خود را بالا ببرید.

از دست ندین: معمای ماری که استتار کرده رو در دو ثانیه پیدا کن تا ثابت بشه چشمت از عقاب تیزتره!

حتما امتحان کنید: خط چشم طبیعی در منزل بسازید، نتیجه واقعا جذاب و هیجان انگیز است!

درباره آزمون شخصیت شناسی شرک

تست شخصیت شرک: یکی از این انیمیشن ها بدون شک داستان غول سبز دوست داشتنی به نام شرک است. داستانی در مورد غول پیکر غول پیکری که در جنگل در کنار گل خوک زندگی می کند و زندگی خود را دوست دارد تا زمانی که زمان او فرا می رسد تا به ماموریتی برای نجات شاهزاده خانم داستان خود که فیونا نام دارد برود.

ایجاد شرک

تست شخصیت شرک: شاید این را ندانید، اما شرک بر اساس کتابی به همین نام نوشته ویلیام استیگ ساخته شده است. در سال 1991 استیون اسپیلبرگ حق کتاب استیگ را خریداری کرد و می خواست بر اساس این داستان کارتون تولید کند.

اما نویسنده کتاب کار استودیوهای دریم ورکس را دید و می خواست روی آنها سرمایه گذاری کند تا دنیای جدیدی بر اساس این کتاب بسازد و همانطور که در حال حاضر می دانیم او ذهن درستی در مورد آن داشت.

شاید جالب باشد: تست روانشناسی تاریخ تولد شما رازهای زیادی درباره تان می گوید که جا می خورید!

تست شخصیت شناسی چیست؟

تست شخصیت شناسی ابزاری است که برای ارزیابی شخصیت انسان استفاده می‌شود.

آزمون و ارزیابی شخصیت به تکنیک‌هایی اشاره دارد که برای اندازه‌گیری الگوهای مشخصه ویژگی‌هایی که افراد در موقعیت‌های مختلف از خود نشان می‌دهند طراحی شده است.

از تست‌هایشخصیت شناسی می‌توان برای کمک به مشخص کردن تشخیص بالینی، راهنمایی مداخلات درمانی و کمک به پیش‌بینی نحوه واکنش افراد در موقعیت‌های مختلف استفاده کرد.

شخصیت چیزی است که ما هر روز آن را به‌طور غیر رسمی ارزیابی و توصیف می‌کنیم. وقتی ما در مورد خودمان و دیگران صحبت می‌کنیم، اغلب به ویژگی‌های مختلف شخصیت یک فرد اشاره می‌کنیم. زمانی که روانشناسان شخصیت را در سطحی منظم‌تر و علمی‌تر ارزیابی می‌کنند، تقریباً همین کار را انجام می‌دهند.

مطالب جالب دیگر:

تست چالشی حتما ببین: آزمون شناسایی تفاوت های مرغ عشق ها رو تو 8 ثانیه حدس بزن!

خیلی جالبه این تست: تست هوش وضع مالی کدوم شوهر خوب نیست و جدیدا بدهی بالا آورده؟!

نابغه های ریاضی از دست ندین: تست هوش گل ها: حاصل نهایی چقدر میشه؟

تست شخصیت شناسی کفش جذاب از نظر شما کدام است؟ راز درونی تان برملا می شود!

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه، همین الان مشاوره رایگان بگیرین.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا