;
سرگرمی

خطر فاش شدن راز درونی: اولین تصویری که ببینی راز درونی تو را فاش می کند!!!

تست شخصیت فاش شدن راز درونی: همه افراد در موقعیت های مختلف آسیب پذیر خواهند بود و سعی می کنند تا حد امکان نقاط ضعف خود را پنهان کنند، بنابراین راز کوچکی در اعماق قلب شما نهفته است، شما بیشتر می خواهید چه چیزی را پنهان کنید؟
ما در بخش سرگرمی مجله گفتنی، تست شخصیت فاش شدن راز درونی را برایتان آماده کرده ایم. لطفاً به تصویر زیر نگاهی بیندازید. اولین چیزی که در تصویر زیر می بینید چیست؟

اولین تصویری که ببینی راز درونی تو را فاش می کند!!!

تست شخصیت فاش شدن راز درونی

تست شخصیت درباره راز درونی

 قفس پرنده:

تست شخصیت فاش شدن راز درونی: شما در دل خود بیش از همه می ترسید، اما برای تلاش های صادقانه خود پاسخی دریافت نمی کنید. از نظر دیگران اغلب شبیه یک آدم بی دقت به نظر می رسد، به نظر می رسد که به هیچ چیز اهمیت نمی دهید، اما در واقع بسیار ظریف هستید، به احساس تعامل بین افراد اهمیت می دهید و احساس می کنید که احساسات افراد متقابل است.

وقتی ابتدا با دیگران خوب باشید، اما دیگران آن را جدی نگیرند، احساس گمراهی و غمگینی خواهید کرد و به مرور زمان در سکوت دیوار بلندی از قلب خود خواهید ساخت. اما اگر با کسی ملاقات کنید که شما را درک کند، قطعا با او بهتر رفتار خواهید کرد، اما زمانی که طرف مقابل به شما خیانت کند، احساس درماندگی شما قوی تر از یک فرد معمولی خواهد شد.

خیلی جالبه این تست: آزمون هوش خانوم فقیر رو حل کن و بگو کدوم یکی مشکل مالی داره؟

دنده ها:

تست شخصیت فاش شدن راز درونی: سود و زیان بزرگترین نقطه ضعف شماست. شما فردی زمینی هستید که در مورد دنیا سرشار از کنجکاوی هستید، اغلب در بسیاری از زمینه ها دانش دارید و زندگی را بسیار جدی می گیرید.

 تلاشی که برای هر کاری انجام می دهید برای شما مهم است و باید توسط دیگران تشخیص داده شود.

بنابراین، اگر دیگران با تحقیر هر آنچه را که تجربه کرده‌اید با نگرش ناآگاهانه صحبت کنند، این احساس به شما دست می‌دهد که اعتماد به نفسی که با سخت‌کوشی ایجاد کرده‌اید مورد هجوم قرار گرفته است و لحن متکبرانه طرف مقابل شما را به راحتی وادار می‌کند که احساس عصبانیت شدید داشته باشید.

این مطلب رو حتما ببین: با این خوراکی ها سریعا لاغر می شوید! تا حالا روغن نارگیل خوردی؟

کبوتر:

تست شخصیت فاش شدن راز درونی: وقتی با احساسات روبرو می شوید، ساده لوحانه برحورد می کنید، این رازی است که بیشتر از همه می خواهید پنهان کنید.

شما همیشه این ذهنیت معمولی “به محض آمدن، سالم می شوید” را در زندگی داشته اید، صحنه های بزرگ زیادی را دیده اید و همیشه معتقدید که می توانید با آرامش با انواع چالش ها روبرو شوید، اما وقتی که برای محبت شما ارزش قائل باشند. شما هنگامی که با یک مشکل دشوار روبرو می‌شوید، نمی توانید از وحشت و اضطراب و ترس خودداری کنید.

بنابراین بزرگترین ضعف شما این است که وقتی با یک عاشق دروغگو ملاقات کنید، دوباره مانند یک کاغذ خالی می شوید، درس های قبلی را فراموش می کنید، خود را به خاطر این موضوع از دست می دهید و دوباره اجازه می دهید طرف مقابل شما را از بین ببرد.

کلید: 

تست شخصیت فاش شدن راز درونی: غیر قابل تحمل ترین چیز برای شما درک نشدن توسط بستگان و دوستانتان است.

شما بلندمدت‌ترین دیدگاه را دارید و همیشه می‌توانید جزئیات چیزها را ببینید، اما اغلب به‌عنوان یک فرد معمولی به اشتباه درک می‌شوید. گاهی اوقات شما واقعاً با مردم صمیمانه برخورد می کنید، اما اغلب احساس می‌کنید که افراد نزدیک شما اصلاً شما را نمی شناسند و در کنار شما قرار نمی گیرند، این اغلب باعث تعجب و آزار شما می شود.

دوستانتان با شما خوشحال هستند، اغلب مانند نور قوی مستقیماً به شما می تابند، اگرچه احساس گرما می کنید، اما گاهی اوقات اطراف خود را خالی حس می کنید.

آرمی های ایرانی بخوانید: تایپ شخصیتی اعضای گروه بی تی اس (BTS): 5 نفر آنها درونگرا هستند!

آیا معماهای منطقی و معماهای تصویری یکی هستند؟

به طور کلی می توان بین معماهای منطقی و معماهای تصویری تمایز قائل شد. اولی بازی هایی هستند که راه حل معما از طریق استدلال و شهود قابل دسترسی است. این نوعی سرگرمی است که به دانش قبلی بستگی ندارد، بلکه یک تمرین ذهنی برای خواندن بین خطوط داده های ارائه شده در توضیحات است.

مجله گفتنی هر روز در بخش سرگرمی تست های مختلفی را به اشتراک می گذارد:

تست شخصیت فاش شدن راز درونی به تازگی در فیس بوک و توئیتر ترند شده است. ما در گفتنی برای ورزش مغز شما معماهای جذابی از این دست را قرار داده ایم تا شما هم از قافله عقب نمانید.

این تست های شخصیت هم جالبه بخونید :

کدام حیوان را انتخاب می کنید؟با این تست ماهیت شخصیت شما آشکار می شود!

فکر می کنید بزرگ ترین مشکل شما چیست؟ با این تست ساده بفهمید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا