;
سرگرمی

با پیدا کردن جغد درختی ثابت کن که چشات مثل شاهین تیزه!

تست قدرت بینایی با جغد درختی: از دست دادن حافظه و آلزایمر به یکی از مشکلات سلامت و معضلات اصلی نسل جدید تبدیل شده است. نبود یک رژیم غذایی مناسب و کاهش فعالیت های جسمی و روانی در این زمینه نقش اصلی و اساسی دارد. با یک رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی می تواند می تواند تا اندازه زیادی مشکلات جسمی و حتی روانی را پیشگیری و حتی درمان نمود. وب سایت گفتنی هر روز با مطالب فکری جدید با شماست.

انجام فعالیت های مربوط به مغز می تواند سبب افزایش کارکرد مغز و در نهایت کاهش مشکلات مغزی شد. تست ها، پازل ها و … در این زمینه می توانند کمک زیادی به ما کنند. در تست قدرت بینایی با جغد درختی با پیدا کردن جغد درختی که می شود او را به سختی در میان درخت تشخیص داد، می توان به بهترین شکل مغز را وادار به فعالیت کرد. با بخش سرگرمی مجله گفتنی و تست قدرت بینایی با جغد درختی همراه باشید.

تست قدرت بینایی با جغد درختی

بدون یک چشم ماهر آموزش دیده،تشخیص “جغد درختی” که کاملاً در این عکس از تست قدرت بینایی با جغد درختی، پنهان شده اند غیرممکن است. اسماعیل شریف، 41 ساله، عکاس حیات وحش است که در عکاسی از حیوانات مختلف در محیط طبیعی آنها تخصص دارد. مجموعه تصاویر او از پلنگ های برفی بسیار معروف است. اما امروز تصویری از یک جغد را ارائه داده است. لذا امروز هم مجله گفتنی یکی از عکس های او را در تست قدرت بینایی با جغد درختی در این مطلب ارائه شده است.

این عکس در منطقه اسپیتی در هیماچال پرادش، هند گرفته شده است. مجموعه تصاویر او به همراه رمانش تحت عنوان«نگاه پلنگ برفی»، در هشت سال گذشته لقب «مرد پلنگ برفی هند» را برای او به ارمغان آورده است. او از تصاویر خود برای تفریح و سرگرمی نیز استفاده کرده. در تصویر ذیل او معتقد است که یک نگاه تیز بین تنها می تواند جغد درختی را در کمتر از 5 ثانیه تشخیص دهد.

در این آزمون که در یک پست در شبکه اجتماعی برگزار شد، تنها 13 درصد شرکت کنندگان توانستند در یک نگاه جغد درختی را شناسایی کنند. این عکس یک تست خوب برای به چالش کشیدن دقت و قدرت بینایی شماست. اگر آماده هستید با هم تصویر تست قدرت بینایی با جغد درختی را مرور می کنیم.

تست-قدرت-بینایی-با-جغد-درختی

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با جغد درختی

آیا هنوز در جستجوی جغد درختی تصویر هستید؟

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با جغد درختی:به مرکز تصویر دقت کنید. آیا توانستید آن را تشخیص دهید. او کاملا خود را با شاخ های خشکیده همرنگ کرده است. اما می توان او را شناسایی کرد.

استتار در لغت نامه ی دهخدا به معنای در پرده پنهان گردیدن و پوشیدگی و نهان کردن می باشد و نوعی پنهان شدن از طریق ایجاد همرنگی و هم شکلی با محیط اطراف می باشد. استتار در طبیعت به وفور توسط حیوانات دیده میشود و انسان برای دفاع از جان خود از این روش استفاده میکند تا طبیعت گردی بهتر و موفق تری را پیش رو داشته باشد.

از دست نده: تزیین دفتر مشق برای کودک دلبندتان؛ حتی اگر در نقاشی مبتدی هستید+ تصاویر

تست-قدرت-بینایی-با-جغد-درختی-2

استتار جغد

استتار-جغد

استتار-1

مزایای استتار در طبیعت

در حالت کلی می توان گفت، استتار در طبیعت در مرحله ی اول برای حفاظت از جان در برابر حیوانات و همچنین حملات نظامی صورت می گیرد. اما همیشه حفاظت از جان دلیل این کار نیست، بلکه شکار حیوانات و پرندگان و همچنین شکار سوژه های عکاسی در طبیعت نیز می توانند از جمله مزایای استتار به شمار آیند که به شدت مورد توجه قرار می گیرد.

استتار-جغد-شاخدار-در-میانه-درخت

اصول مهم استتار در طبیعت

قبل از یادگیری روش های استتار لازم است بدانید که آشنایی با این روش شرط لازم می باشد اما شرط کافی نیست و تا اصول این کار را ندانید، نمی توانید انتظار رسیدن به موفقیت در این زمینه را داشته باشید.

تست-قدرت-دید-با-گربه-2

قرار گرفتن در مکان مناسب

اگر عکاسی هستید که قصد دارید از پرندگان و حیوانات، تصاویر ناب و خارق العاده ای را به ثبت برسانید یا قصد حفاظت از جانتان در برابر حیوانات و انسان ها را دارید، در مرحله ی اول باید بتوانید مکان مناسبی را برای ایستادن و قرار دادن وسایل و تجهیزاتتان انتخاب کنید. سعی کنید مکانی را انتخاب کنید که شباهت رنگی بیشتری به وسایل و لباس هایتان داشته باشد.

استتار-انسان-در-جنگل-و-میان-درختان

 

نظم داشته باشید

استتار در طبیعت مستلزم به کار بردن تجهیزات و وسایل مختلفی می باشد و باید بتوانید این وسایل را به گونه ای روی زمین و در محیط بچینید که نظم کلی طبیعت به هم نخورد. به هم خوردن نظم توسط حیوانات و پرندگان براحتی قابل تشخیص می باشد و به نوعی با شکست در استتار همراه خواهد بود.

بز-کوهی

امیدوارم از تست قدرت بینایی با جغد درختی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش سرگرمی مجله گفتنی مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید برایتان جالب باشد

خیلی جالبه: جذابترین جای صورت یا اندام زنان و مردان دقیقا کجاست؟

اگر ادعا میکنید ضریب هوشی بالایی دارید، عدد گم شده را در این معمای ریاضی در 12 ثانیه بیابید.

خیلی جالبه: آزمون شناسایی مرد عاشق: مرد به کدامیک از زنان تصویر علاقمند است!؟

حکایت ضرب المثل خر بیار باقالی بار کن

تبدیل شخصیت های کارتونی به انسان با عکس های جذاب

اگر نکته سنج باشی در 5 ثانیه نامزد واقعی این عروس خوشگله رو پیدا کن!

داستان چهل دروغ؛ پسر فقیری که با 40 دروغ داماد پادشاه شد!

اگه اهل کافه و رستورانی تو یه نگاه بگو گارسون واقعی کدومه؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا