;
سرگرمی

اگر تمرکز بالایی داری در یک نگاه عدد 1 را بین حروف I پیدا می کنی!

تست قدرت بینایی با عدد 1: در تست بینایی معمولا دقت و تمرکز و تیزبینی شما مورد چالش و آزمون قرار می گیرد و شما باید با دقت زیادی به تصویر خیره شوید. تست بینایی امروز هم همین مشکل و چالش را برای شما به همراه دارد. با یک تست بینایی دیگر از مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این هم جالبه: تست شخصیت: تعیین درونگرایی یا برونگرایی از روی ماه تولد!

تست قدرت بینایی با عدد 1

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند. با یک سرگرمی دیگر از گفتنی و تست قدرت بینایی با عدد 1 همراه شوید.

در این تست تمرکز و دقت تنها کافی است در عرض 5 ثانیه عدد 1 را پیدا کنید. زمان محدود است، بنابراین باید این چالش را بسیار سریع حل کنید. اگر آماده هستید به تصویر تست قدرت بینایی با عدد 1 نگاه کنید.

تست قدرت بینایی با عدد 1-1

این را هم بخوانید: بازی حدس کلمه: اونقدر باهوش هستی بگی تصویر چه کلمه ای میشه؟

.

.

.

.

این چیستان هم جالبه: چیستان: یک دانه در کنج، یک دانه در خانه، هیچ در اتاق، و دو تا در دندان. آن چیست؟

.

.

.

.

این رو هم ببین: چیستان: آن چیست که پایین می‌ آید اما هرگز بالا نمی‌رود؟!

پاسخ تست قدرت بینایی با عدد 1

اگر نتوانستید هنوز عدد 1 را پیدا کنید در تصویر زیر برایتان علامت زده ایم:

تست قدرت بینایی با عدد 1

این را هم ببینید: بخشنده ای یا حسود؟ کافیه بگی کدوم فنجون رو برای خوردن قهوه انتخاب می کنی!

شبکه های اجتماعی امروزه فضایی برای سرگرمی شده اند. در این میان پازل های تصویری پرطرفدارترین نوع محتوا در میان شبکه های اجتماعی هستند.کسانی که می خواهند در ابتدای یک روز کاری سرگرم شوند، این تست می تواند به آنها کمک زیادی بکند. آیا از حل این پازل لذت بردید؟

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انوال پازل ها و معماها را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند ایسنتاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبه:

چیستان: آن چیست که در آسمان فقط یکی از آن هست اما در زمین بسیار زیاد!؟

چیستان جالب: آن چیست که هم در ماه است،هم نان دارد و هم داروخانه !؟

سوال ریاضی: حاصل عبارت 10/2(1+3) چند می شود؟

داستان تفاوت عشق و هوس که بسیار شنیدنی است!

چیستان فوق العاده سخت: اگه ادعای باهوشی داری این چیستان رو حل کن!

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =

دکمه بازگشت به بالا