;
سرگرمی

اگه چشمات تیز باشه گربه مخفی شده را میتونی در 10 ثانیه در تصویر پیدا کنی.

تست قدرت بینایی با گربه در آشپزخانه: از دست دادن حافظه و آلزایمر به یکی از مشکلات سلامت و معضلات اصلی نسل جدید تبدیل شده است. نبود یک رژیم غذایی مناسب و کاهش فعالیت های جسمی و روانی در این زمینه نقش اصلی و اساسی دارد. با یک رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی می تواند می تواند تا اندازه زیادی مشکلات جسمی و حتی روانی را پیشگیری و حتی درمان نمود.

انجام فعالیت های مربوط به مغز می تواند سبب افزایش کارکرد مغز و در نهایت کاهش مشکلات مغزی شد. تست ها، پازل ها و … در این زمینه می توانند کمک زیادی به ما کنند. در تست قدرت بینایی با گربه در آشپزخانه با پیدا کردن گربه شیطون در میان وسایل آشپزخانه می توان به بهترین شکل مغز را وادار به فعالیت کرد.

شاید بپسندید: طولانی ترین خواب در جهان: دختری که 9 سال خوابید و کسی دلیلش رو نتونست بفهمه!

تصویر تست قدرت بینایی با گربه در آشپزخانه

تست قدرت بینایی با گربه در آشپزخانه 1

این هم جالبه: تست شخصیت میزان صبر ما را انجام دهید و آستانه تحمل خود را بفهمید.

.

.

.

تونستی گربه رو پیداش کنی؟ ما مطمئن هستیم که شما نمی توانید به راحتی گربه را پیدا کنید. خوب اگر تونستی بهت تبریک میگم که گربه رو دیدی! اگر گربه را پیدا نکردید، همچنان می توانید دوباره امتحان کنید. این بار محدودیت زمانی وجود ندارد! گوشه ها را به درستی بررسی کردید؟

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با گربه در آشپزخانه

به بالای قفسه ها نگاهی بیندازید،درست بالای اجاق گاز بر روی کابینت گربه شیطون نشسته است و تنها سر سیاه وی دیده می شود.

تست قدرت بینایی با گربه در آشپزخانه 2

آیا تست قدرت بینایی با گربه در آشپزخانه را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا