;
سرگرمی

تست قدرت دید: گرگی که خودش را میان گله گوسفندان پنهان کرده را شناسایی کنید!

تست قدرت بینایی با گرگ گله: وقتی صحبت از بازی های فکری به میان می آید، به نظر می رسد اینترنت گرسنگی سیری ناپذیری برای این بازی ها دارد. تصاویر معمایی جدیدی هر روز برای جذب مخاطبان اینترنتی فراهم می شود. این تصاویر اشتیاق افراد را برای بازی کردن افزایش می دهد. این مسئله به دو علت است. یکی آنکه سرگرم کننده هستند و دیگر آنکه فعالیت های مغزی را افزایش می دهند. در تست قدرت بینایی با گرگ گله، آیا می توانید ظرف 5 ثانیه گرگ را در میان این گوسفندها پیدا کنید!؟

گاهی اوقات، آنچه در برخی از تصاویر ظاهر می شود، آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برای درک آن باید روی ذهن خود تمرکز کنیم. این تصاویر به عنوان توهمات نوری شناخته می شوند. عکس های توهمات نوری در حال حاضر در رسانه های اجتماعی در حال گسترش هستند. با بخش سرگرمی مجله اینترنتی گفتنی همراه باشید.

این به منظور مطالعه ذهن و چشم ها و شناخت میران توانایی های آن مهم هستند. مردم اغلب با دیدن این تصاویر با چشمان خود گیج می شوند. به واقع یافتن راه حل برای رمز و راز این تصاویر دشوار است. ذهن و تمرکز و حتی بینایی افراد در آماده ترین شکل ممکن خود قرار می گیرد. به این ترتیب با آمادگی ذهن، مغز نیز مجبور به فعالیت بیشتر می شود. انجام منظم فعالیت های مغزی، در رشد توانائیهای شناختی، تأثیر بسزایی دارد.

این هم جالبه: بازی فکری: اگه باهوشی در حد لالیگا به جنیفر کمک کن بفهمه صاحب دوچرخه کیه؟!

تست قدرت بینایی با گرگ گله

همان طور که اشاره شده بازی های فکری، فعالیت های مغزی را افزایش می دهند. حل و پاسخ این به آن علت است که دقت و تمرکز شما را نیاز دارد. در تست قدرت دید با گرگ گله، آیا می توانید گرگی را که خود را در میان گله گوسفندان پنهان کرده است را در کمتر از 5 ثانیه و به واقع در یک نگاه شناسایی کنید.

این تصویر معمایی و همچنین تصاویر توهم نوری، به طور گسترده در رسانه های اجتماعی در حال گسترش است و بسیاری در حال انجام این چالش هستند. بسیاری گزارش دادند که این چالش تصویری خاص بسیار دشوار است و بسیاری از افراد تاکنون نتوانستند لیوان پنهان را در این توهم نوری پیدا کنند. اگر آماده هستید با دقت به تصویر تست قدرت بینایی با گرگ گله زیر نگاه کنید:

تست قدرت بینایی با گرگ گله 1

این هم جالبه: بازی فکری: اگه جزو نوابغ روزگاری بگو کدوم دکتر تقلبیه؟!

.

.

.

این هم جالبه: بازی فکری: نوابغ هسته ای بگن کدوم یکی دکتر نیست و کلیه رو دزدیده؟!

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با گرگ گله

امیدوارم توانسته باشید گرگ را پیدا کرده باشید. اگر تاکنون نتوانستید این چالش را حل کنید، اشکالی ندارد. نگران نباشید. این تست می تواند برای شما یک تمرین خوب برای مغز شما باشد و فعالیت های آن را افزایش دهد.

می توانید به بالا مراجعه کنید، و بار دیگر خود را امتحان کنید. خوب، در حال حاضر، ما یک اشاره را به شما می دهیم. برای پیدا کردن گرگ، نیمه بالایی تصویر را بررسی کنید. حالا می توانید آن را تشخیص دهید؟ به تصویر با دقت نگاه کنید. اگر هم خسته شده اید و منتظر پاسخ هستید به تصویر ذیل مراجعه کنید. این شما و پاسخ تست قدرت دید با گرگ گله!

.

.

این هم جالبه: داستان پیرزن اسپند دود کن و مرد تاجر | وقتی اسپند دود کردن برای پیرزن فقیر، عاقبت به خیری آورد!

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت بینایی با گرگ گله

گرگ دقیقا در این قسمت از تصویر قرار داشت. این گرگ تلاش کرده است که خود را در میان گوسفندان مخفی کرده و در زمان مشخص به دسته گوسفندان حمله کند.

تست قدرت بینایی با گرگ گله 2

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد. شما هرروزه در مجله اینترنتی گفتنی مطالب متنوعی از انواع تست شخصیت، تست بینایی، هوش تصویری، تست روانشناسی را می توانید ببینید و لذت ببرید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی مانند Entertainment اینستاگرام و فیس بوک گفتنی ما را دنبال کنید.

 

این مطالب هم جالبن:

حکایت غول چراغ جادو و رئیس شرکت

مهتاب منصوری

مهتاب هستم، فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه سوره تهران علاقه بسیاری به شخصیت های کارتونی و انیمیشنی دارم و اوقات فراغتم رمان های عاشقانه رو دوست دارم مطالعه کنم. من از زمستان 1402 به خانواده گفتنی پیوستم و در همین مدت کوتاه خیلی چیزها یاد گرفتم و دوست دارم مهارت هام رو روز به روز افزایش بدم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا