;
سرگرمی

اگه چشمای خیلی تیزی داشته باشی میتونی پروانه را در میان برگ های پاییزی در 10 ثانیه پیدا کنی.

تست قدرت دید با شناسایی پروانه: طبیعت مملو از شگفتی های فراوان است. این شگفتی ها گاهی باعث می شود که حیرت کنید. از جمله مواردی که در طبیعت فراوان به چشم می خورد استتار حیوانات در آن است. این روزها تصاویر زیادی را می توانید در فضای اینترنت بیابید که در آنها یک حیوان توانسته است به خوبی خود را با محیط پیرامون خود سازگار کند. در تست قدرت دید با شناسایی پروانه نیز ما با یک استتار روبرو هستیم. شما باید بتوانید پروانه را در تصویر شناسایی کنید.

آیا شما از جمله کسانی هستید که معتقد هستید قدرت بینایی و دقت تان عالی است؟ اگر این طور هست، ما می خواهیم با تست قدرت دید با شناسایی پروانه شما را به یک چالش دعوت کنیم. آیا شما می توانید پروانه را زودتر از بقیه در این تصویر ببینید؟

شاید بپسندید: طولانی ترین خواب در جهان: دختری که 9 سال خوابید و کسی دلیلش رو نتونست بفهمه!

تصویر تست قدرت دید با شناسایی پروانه

تست قدرت دید با شناسایی پروانه 1

.

.

اینم جالبه: چیستان جالب 55: کدام کلمه در فرهنگ لغت به اشتباه تلفظ شده است؟

.

در واقع این تست ها و آزمون ها بر اساس استتار حیوانات استوار هستند. استتار یک گونه به عوامل مختلفی بستگی دارد. ویژگی های فیزیکی ارگانیسم مهم است. به عنوان مثال، حیواناتی که خز دارند نسبت به حیوانات دارای پر یا فلس به تاکتیک‌های استتار متفاوتی متکی هستند. پرها و فلس ها را می توان به طور منظم و سریع از دست داده و یا تغییر دهند. از سوی دیگر، رشد خز ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد. حیوانات با خز بیشتر بر اساس فصل استتار می شوند. برای مثال روباه قطبی در زمستان پوست سفید دارد، در حالی که پوشش تابستانی آن قهوه ای است.

.

.

.

پاسخ تست قدرت دید با شناسایی پروانه

شناسایی پروانه در میان برگ های پاییزی بسیار دشوار می باشد ولی اگر دقت و تمرکز خوبی داشتین به راحتی متوجه می شدین که پروانه در گوشه پایین سمت چپ قرار دارد که ما در تصویر برای شما علامت گذاری کرده ایم.

تست قدرت دید با شناسایی پروانه 2

تست قدرت دید با شناسایی پروانه 3

آیا تست قدرت دید با شناسایی پروانه را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 3 =

دکمه بازگشت به بالا