;
سرگرمی

در کمتر از 10 ثانیه می تونید تست هوش ریاضی با چوب کبریت را حل کنید تا معادله درست شود؟؟؟

تست هوش ریاضی با چوب کبریت: پازل ها راهی عالی برای آزمایش هوش و مهارت های حل مسئله شما هستند. از تست های کلاسیک IQ مانند جدول کلمات متقاطع، آزمون ها و معماهای منطقی گرفته تا معماهای پیچیده تر، حل پازل یک تمرین عالی برای مغز است.

در این زمینه، معادله شروع 2=2×3+9 است . اما این معادله اشتباه است. چالش یافتن راه حل در کمتر از 10 ثانیه است.

تست هوش ریاضی با چوب کبریت

این چالش ها امروزه در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب هستند و توسط کاربران، افراد مشهور یا شرکت ها برای سرگرمی و آموزش دیگران پیشنهاد می شوند. پازل ها می توانند به همان اندازه که سخت هستند آسان باشند و می توانند از محاسبات ذهنی تا حل مسائل پیچیده تر از طریق منطق و استنتاج متغیر باشند.

امروز ما یک پازل داریم که شما را در معرض آزمایش قرار می دهد: 2=2×3+9. هدف ساده است: در کمتر از 10 ثانیه راه حل را پیدا کنید . پس آماده ای؟ به یاد داشته باشید، زمان محدود است!

 

تست هوش ریاضی با چوب کبریت-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش ریاضی با چوب کبریت

 

ما چالشی را به شما پیشنهاد می کنیم که در شبکه های اجتماعی مانند توییتر یا اینستاگرام بسیار محبوب است. شما می توانید در این فعالیت شرکت کنید و سعی کنید حساب را حل کنید.راه حل 2=2×3-8 است. می دانید که اولویت با ضرب است و سپسس با تفریق .به کسانی که پاسخ را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کردند تبریک می گویم! تو واقعا با استعدادی!

تست هوش ریاضی با چوب کبریت-2

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 15 =

دکمه بازگشت به بالا