;
سرگرمی

چالش تست هوش ریاضی دوربین عکاسی را در مدت زمان 15 ثانیه می تونید حل کنید؟؟؟

تست هوش ریاضی دوربین عکاسی: اگر به چالش ها علاقه دارید ، پس این پازل برای شما مناسب است. در واقع، ما به شما یک پازل کوچک پیشنهاد می کنیم که به شما امکان می دهد مهارت های فکری خود را در حین تفریح ​​ارزیابی کنید.

نه تنها متوجه خواهید شد که باهوش هستید، بلکه مغز خود را بدون اینکه به خودتان فشار بیاورید نیز تحریک خواهید کرد. به محض اینکه احساس آمادگی کردید شروع کنید.

تست هوش ریاضی دوربین عکاسی

 

در واقع هر عملیات از تصاویر، اعداد و ارقام تشکیل شده است. ابتدا مجموع دو دوربین عدد 8 را به دست می دهد. سپس مجموع کفش ورزشی و کلاه برابر با عدد 12 است. و در نهایت از مجموع دو دوربین با دو کلاه عدد 20 بدست می آید.

هدف شما این است که ارزش یک دوربین، یک کلاه و یک کفش ورزشی را بیابید. برای این کار باید محاسباتی را انجام دهید. هرچه سریعتر پاسخ ها را بیابید، هوشمندتر در نظر گرفته می شوید.

تست هوش ریاضی دوربین عکاسی-1

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست هوش ریاضی دوربین عکاسی

 

تست هوش ریاضی دوربین عکاسی-2

دوربین نشان دهنده 4، کلاه 6، وکفش ورزشی 3 بود. صمیمانه تبریک می گوییم به کسانی که موفق به کشف آن شدند، بینش شما نفس گیر است.

برای کسانی که نمی توانند آن را بفهمند، نگران نباشند. ما همه چیز را برای شما توضیح خواهیم داد.برای حل این معما باید با پیدا کردن ارزش دوربین شروع کنید، زیرا اگر دو دوربین 8 ارزش داشته باشند، یک دوربین برابر با نصف یا 4 است.

سپس با کفش های کتانی و کلاه بلافاصله به سمت عملیات حرکت کردیم. با دانستن اینکه دو دوربین برابر با 8 است و دو دوربین که به دو کلاه اضافه می شود عدد 20 را می دهد،به این معنی است که ارزش دو کلاه عدد 12 است که هر کلاه برابر با 6 است.با داشتن ارزش یک دوربین و ارزش یک کلاه، فقط باید یک محاسبه کوچک انجام می دادیم تا ارزش سبد را پیدا کنیم. این راه حل در تصاویر به شما کمک می کند تا بهتر متوجه شوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا