;
سرگرمی

هوش خود را آزمایش کنید، حدس بزنید کدام یک از فنجان ها واقعی است؟

 تست هوش فنجان واقعی: سعی کنید این معمای تصویری را که در شبکه های اجتماعی تبدیل به یک ترند شده است، حل کنید، فقط 10 ثانیه برای حل آن فرصت دارید. اینجا این دو عکس خیلی شبیه هم هستند، اما یکی از آن ها واقعی نیست، بلکه دیجیتالی شده است. کدام فنجان واقعی است؟

از تلاش برای حل این چالش بصری در بخش سرگرمی مجله گفتنی که در شبکه های اجتماعی وایرال شده لذت ببرید. یک پازل بصری، دوباره، قهرمان یکی از محبوب ترین چالش های ویروسی این روز است. این بازی سرگرم‌کننده که قدرت‌های مشاهده افراد را به چالش می‌کشد، صبر کاربران را به حداکثر می‌رساند زیرا آن ها سعی می‌کنند چالش را در اسرع وقت حل کنند.

جالبه: تست هوش: افراد کمی می توانند تشخیص دهند کدام زن قدبلند تر است!

این تست هوش درباره چیست؟

در تصویر زیر دو عکس دیده می شود که در هر دو فنجان قهوه همراه با حبه های قند خودنمایی می کند که شبیه به تصاویر تبلیغاتی است. این دو عکس خیلی شبیه هم هستند، اما یکی از آن ها واقعی نیست، بلکه دیجیتالی شده است.

 تست هوش فنجان واقعی کدام است؟

اگرچه در نگاه اول هر دو تصویر یکسان به نظر می رسند، اما دارای جزئیاتی هستند که آن ها را از یکدیگر متمایز می کند. چالشی که در شبکه ها تبدیل به یک سوژه شده است، این است که بفهمید کدام یک از دو فنجان واقعی است و شما فقط 10 ثانیه فرصت دارید تا بفهمید. شایان ذکر است که این چالش به ابتکار یک هنرمند جلوه های ویژه به وجود آمد که پیروان خود را برای کشف فنجان قهوه واقعی به چالش کشید. برای یافتن آنها، کاربران باید از مهارت های بصری خود استفاده کنند.

خیلی جالبه: اگر باهوشی بگو، کدام تانکر زودتر پر می شود؟

آیا می توانید تفاوت بین لیوان واقعی و لیوان دیجیتال را در 10 ثانیه

تشخیص دهید؟

 تست هوش فنجان واقعی

از این که بفهمید کدام یک از دو فنجان واقعی است شگفت زده خواهید شد .
اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد، اما این چالش بصری نیاز به یک چشم تیزبین و دقیق دارد، زیرا شما باید در کمترین زمان ممکن کشف کنید، یا کشف کنید که کدام فنجان واقعی و کدام یک دیجیتال است. آنها فقط حداکثر 10 ثانیه فرصت خواهند داشت تا آن را پیدا کنند. برای کسانی که جرات حل چالش بصری را دارند، ما به شما توصیه می کنیم.

به عنوان یک پیشنهاد، توصیه می شود علاوه بر این که سعی کنید هیچ نوع حواس پرتی نداشته باشید، کل تصویر را با دقت و تمرکز مشاهده کنید. در ابتدا ممکن است فرآیند بسیار ساده ای به نظر برسد، اما واقعیت این است که کشف فنجان واقعی با چشم غیرمسلح پیچیده تر است، علاوه بر فشار داشتن زمان در بالا.

به یاد داریم که این معمای تصویری که در شبکه ها پخش شد به چندین کاربر کمک کرد تا مهارت های مشاهده خود را تمرین کنند . کسانی که موافق رسیدن به این هدف در کوتاه ترین زمان ممکن هستند بخشی از اقلیتی از ذهن های چابک هستند. زمان اجرا کاربران باید بین دو فنجان قهوه در حال پرواز، که با حبه های قند احاطه شده اند و دانه هایی که در هوا پرواز می کنند، تمایز قائل شوند. تصاویر تقریباً یکسان هستند، اما یکی از آنها توسط رایانه ایجاد شده است ، به یاد داشته باشید که ظاهر فریبنده است. اگر زمان را از دست دادید، از هم اکنون 10 ثانیه دیگر فرصت دارید.

هنوز نتوانسته اید آن را بفهمید؟ توصیه می شود در صورت نیاز به زمان بیشتر ناامید نشوید. این یک بازی است و همیشه یک شانس دوم و گاهی حتی یک سوم وجود دارد. اگر در متن به این نقطه رسیده اید، به این دلیل است که مطمئناً متعلق به 90 درصد کاربران اینترنت هستید که در تمام تلاش های خود شکست خورده اند. همان طور که در ابتدا گفته شد، این چالش بصری نیاز به صبر و نگاه تیزبین دارد. در ادامه راه حل چالش ویروسی را به شما واگذار می کنیم.

پاسخ تست هوش فنجان واقعی

 تست هوش فنجان واقعی- پاسخ تست هوش فنجان واقعی

بعد از چند ثانیه انتظار به شما می گوییم که عکس سمت چپ تصویر با فنجان قهوه واقعی است، با این حال یک ترفند نیز دارد. این کار توسط یک عکاس در دو عکس انجام شد: یکی از مواد جامد و محیط و یکی از اسپلش قهوه، در حالی که دیگری با استفاده از ابزارهای سه بعدی در رایانه انجام شده است.

لینک های مرتبط:

جالب است ببینید: تصویر این پانداهای عجیب که شبیه انسان ها هستند جنجالی شد!

تست هوش: عدد گم شده را در پازل ریاضی پیدا کنید؟

چه کسی بیشترین وزن را در این پازل تصویری حمل می کند؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دو =

دکمه بازگشت به بالا