;
سرگرمی

کدام سگ ابتدا شیر را می خورد؟ اگر آن را زیر 10 ثانیه پیدا کنید شما یک نابغه هستید!

تست هوش پر شدن مخزن شیر: آیا آنچه را که برای حل تست هوش پر شدن مخزن شیر لازم است را دارید؟ هوش خود را امتحان کنید و ببینید که آیا می توانید بفهمید کدام سگ اول شیر را می نوشد یا خیر؟ ببینید آیا می توانید زمان را شکست دهید و این معمای منطقی را در زمان 10 ثانیه ای حل کنید.

خیلی جالبه: تست شخصیت: میخای بدونی فردی عجول یا صبور؟پس بگو اولین تصویری که دیدی چی بود

امروز سعی می کنیم با استفاده از تصویر ارائه شده بفهمیم کدام سگ ابتدا شیر را می خورد. این شامل چندین لوله است و این شما هستید که باید از مهارت های حل مسئله خود برای تصمیم گیری صحیح استفاده کنید! به منظور تعیین اینکه کدام حیوان خانگی ابتدا سیر خواهد شد، لازم است که تصویر را از نزدیک مشاهده کنید و مراقب هرگونه خطر احتمالی باشید.

چالش قدرت دید: با پیدا کردن کیک توت فرنگی در 5 ثانیه ثابت کن چشمات تیزه!

برای حل این معمای مخزن آب باید به چند نکته از جمله مسدود بودن برخی از لوله ها توجه داشت. علاوه بر این، محفظه اولیه یک جریان پیوسته در نظر گرفته می شود. باید دقت شود تا اطمینان حاصل شود که همه این عوامل برای حل موفقیت آمیز در نظر گرفته می شوند. بنابراین، خودتان را به چالش بکشید تا بفهمید کدام یک از سگ ها شیر را ابتدا میخورد!

خیلی جالبه: تست روانشناسی رژلب؛ رنگ رژ خیلی چیزا نشون میده!

تصویر تست هوش پر شدن مخزن شیر

تست هوش پر شدن مخزن شیر 1

.

.

.

انجام تست های منطقی، پازل های مخزن آب یا حل پازل های ریاضی ارزش زیادی دارند زیرا به اندازه گیری IQ و همچنین تیزتر شدن ذهن کمک می کنند. این نوع حل مسئله می تواند در زندگی روزمره بسیار مفید باشد، زیرا به افراد کمک می کند منطقی تر فکر کنند، مهارت های تحلیلی بهتری به دست آورند و اطلاعات را سریعتر پردازش کنند. به همین دلیل مهم است که آنها را به طور منظم انجام دهید تا مغز را تیز نگه دارید و سطح هوش بالاتری را توسعه دهید.

حتمن ببین: کدوم خانوم خوش هیکل نی نی تو شکم داره؟

.

.

.

پاسخ تست هوش پر شدن مخزن شیر

تست هوش پر شدن مخزن شیر 2

آیا تست هوش پر شدن مخزن شیر را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

برایتان جالب خواهد بود

تست شخصیت: آیا شما مدبر هستید یا به دیگران وابسته هستید؟ با انتخاب یک کیک کوچک متوجه شوید!

آیا می توانید 5 تفاوت تصویری سنگ، کاغذ، قیچی را در 15 ثانیه تشخیص دهید؟ فقط تیزبین ها موفق خواهند شد!

داستان ارزن عثمانی خروس ایرانی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا