;
سرگرمی

فقط یک نابغه دیدبانی میتونه در 10 ثانیه تفاوت تصویری هواپیما و بالون رو تشخیص بده.

آیا برای چالش آماده ای؟ تفاوت را ببینید و قدرت مشاهده خود را آزمایش کنید! ببینید چند تفاوت در این تصویر می توانید پیدا کنید. چالش امروز یافتن 5 تفاوت تصویری هواپیما و بالون در کمتر از 10 ثانیه است.

این بازی به چشم تیزبین، تمرکز تیز و حافظه خوب نیاز دارد. مطمئناً بهترین ها را در همه بازیکنان نشان می دهد زیرا توانایی آنها را در شناسایی سریع اشیاء و به خاطر سپردن جزئیات آزمایش می کند.

 

تصویر تفاوت تصویری هواپیما و بالون

 تفاوت تصویری هواپیما و بالون 1

.

.

.

چه بازیکن با تجربه ای باشید و چه تازه وارد این نوع بازی ها شوید، مطمئنا اوقات خوبی را سپری خواهید کرد و چیز جدیدی یاد خواهید گرفت. خوب چرا امتحانش نکنیم؟ مهارت های خود را بیازمایید. آیا به جزئیات توجه دارید؟ آیا فکر می کنید برای تشخیص تفاوت تصویری هواپیما و بالون چیزهایی که لازم است دارید؟ خوب، اگر پاسخ مثبت است، پس این چالش فقط برای شماست!اگر مشکل به نظر می رسد نگران نباشید، چون این به معنای سرگرم کننده بودن مطلب است، بنابراین وقت خود را صرف کنید و از چالش لذت ببرید!

.

.

.

پاسخ تفاوت تصویری هواپیما و بالون

تفاوت تصویری هواپیما و بالون 2

آیا تفاوت تصویری هواپیما و بالون را دوست داشتید؟ همان طور که می بینید این معماها علاوه بر سرگرمی، می توانند شما را غافلگیر کنند. کافیست هر روز به وب سایت گفتنی سر بزنید تا جدیدترین معماها و تست هوش ها را ببینید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + دو =

دکمه بازگشت به بالا