;
سرگرمی

هنرمندی که با خالکوبی کردن روی بدن کودکان حسابی غوغا کرده است.

خالکوبی کردن روی بدن کودکان: در دنیایی که هنر بدن به عنوان یک شکل رایج بیان عمل می کند، یک روند بحث برانگیز ظاهر شده است: یک هنرمند خالکوبی اکنون کودکان شش ساله را خالکوبی می کند. این عمل وی باعث بحث های داغی شده است، اما ما شاهد خواهیم بود که چگونه بر زندگی این کودکان تأثیر می گذارد و آنها  با لبخندهای زیبای خود باعث مسرت هنرمند می شوند.

خالکوبی کردن روی بدن کودکان

خالکوبی کردن روی بدن کودکان- منشا سفر تاتو برای کودکان

بنجامین لوید پس از به اشتراک گذاشتن پستی در مورد خالکوبی یک کودک که در فضای مجازی منتشر شد. این پست بیش از 400000 لایک به دست آورد و از آن زمان، ویدیوها و عکس‌های لوید از او در حال خالکوبی کردن روی کودکان نیز در فضای مجازی منتشر شد و صدها هزار لایک و اشتراک‌گذاری در صفحه فیس بوک او جمع کرد.

او قبلاً از بیمارستان کودکان استارشیپ در اوکلند، نیوزلند و همچنین IHC، سازمانی که از حقوق افراد دارای تاخیر در رشد دفاع می کند، بازدید کرده است. او به صورت آنلاین به جمع آوری کمک های مالی پرداخته است تا ماموریت خود در آوردن لبخند به نیازمندان را حفظ کند.

شادی کودکان پس از خالکوبی

گسترش شادی از طریق هنر و اشتیاق

در ابتدا، بسیاری از مردم با فرض دائمی بودن خالکوبی ها عصبانی شدند. با این حال،لوید در پست خود توضیح داد: “این ایربراش است و دائمی نیست.” همه بچه هایی که او خالکوبی کرده اند فوق العاده خوشحال و با اعتماد به نفس بودند.

بنیامین به این عمل می‌پردازد، زیرا همانطور که می‌گوید: «بچه‌ها بسیار شگفت‌زده هستند. به محض اینکه آنها خالکوبی می کنند، اعتماد به نفس آنها را افزایش می دهد.

کودکان پس از خالکوبی

جوهر ایمن و ارگانیک

او از جوهر ارگانیک و غیر سمی استفاده می کند که برای کودکان بی خطر است. از هیچ سوزنی استفاده نمی شود، فقط از ایر براش استفاده می شود. خالکوبی ها آنقدر واقعی به نظر می رسند که مردم فریب می خورند و فکر می کنند دائمی هستند. بنیامین این تلاش را نه به خاطر لایک و توجه، بلکه برای آوردن لبخند به کودکان نیازمند دنبال می کند.

او از طریق آثار هنری قابل توجه خود در خالکوبی، استعداد خود را با این کودکان به اشتراک می گذارد. مزیت کار او در این واقعیت نهفته است که او برای تکمیل هر خالکوبی واقع گرایانه با استفاده از شابلون های مختلف فقط به 9 دقیقه زمان نیاز دارد. از آنجایی که جوهر ارگانیک است، می توان آن را در حین دوش گرفتن شستشو داد. او گفت: «تنها نقطه ضعف این است که کودکان نمی‌خواهند بعد از خالکوبی دوش بگیرند.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

دکمه بازگشت به بالا